Wpis z mikrobloga

@Maravich44: @bardzojednorazowy: a stąd że jednego dnia pojawia się 100 subów i co jakiś czas się to powtarza. powiesz przypadek, może. ale jak prześledzisz poprzednie m-ce że tych przypadków można zaobserwować wiele, co miesiąc. i jutub czasami łapie się że są to kupione suby i kasuje je ale na drugi dzień lub po paru dniach znów się pojawiają. są to za małe liczby żeby jutub coś z tym
  • Odpowiedz
@bardzojednorazowy: zobacz sobie jak wygladaja avg. views przy 100k subow. ona ma po 20k (i to nie pelne odworzenia tylko skipowane) czyli 80% jego subow jest nie aktywana w zaden sposob a gdy 10/20% z jego aktywnych subow przewija. to algorytm robi (°° NIE PROMUJEMY
  • Odpowiedz
@wataf666: A to +100 nie wynika z tego, że socialblade (a w zasadzie jutub) liczy to z dokładnością właśnie do 100? Ja bym to interpretował tak, że jeżeli jest +100 to znaczy, że zmieniła się liczba subskrybentów z 73,9 tys. na 74 tys. a niekoniecznie to, że konkretnego dnia wpadło dokładnie 100 subów.
  • Odpowiedz
@Maravich44: nie wiem. będę miał chwilę to się zorientuje. co nie zmienia faktu że często się zdarza +100 następnego dnia -100 a później znów +100 później przerwa i znowu +100 -100 +100 ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wataf666: Wydaje mi się, że to właśnie wynika z licznika jutuba.
Jak masz 73995 i dojdzie 6 subów to licznik się przekręca z 73,9 tys. na 74,0 tys. a więc stronka może to zliczać jako +100 a jak spadnie o 2 to masz znowu 73,9 tys. i "-100".
Oczywiście mogę się mylić, tak po prostu te cyferki interpretuję - zakładam, że socialblade ściąga je z jutuba a jutub zaokrągla liczbę
  • Odpowiedz