Wpis z mikrobloga

@kuhonnyje_rewaljucje bo jak to tak stary chłop z rodzicami, zero odpowiedzialności pewnie ciamajda życiowa i nieudacznik ( ͡º ͜ʖ͡º) i pewnie mamusia wszystko pod nos podstawia ( ͡º ͜ʖ͡º) Wiele ludzi a szczególnie p0lek nie wie, że ludzie decydują się na ten krok chociażby ze względów ekonomicznych, łatwiej jest odłożyć większą kasę i nie być darmozjadem dla rodziny. Ale przecież wynajmowanie gównokawalerki
@Klakkkier kurde chciałbym móc w tym wieku mieszkać z rodzicami. Wiem, że brzmi to absurdalnie, ale zazdroszczę ludziom, którzy w tym wieku są w stanie mieszkać ze starymi utrzymując jednocześnie względne zdrowie psychiczne. Głównie myślę o aspekcie ekonomicznym - po kilku latach takiego życia myślę, że byłbym w stanie kupić mieszkanie za gotówkę lub miałbym większość kasy i tylko niewielki kredyt. Znam ludzi, którzy mają po 28-30 lat, mieszkają ze starymi w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LiamRockwell: Wydaje mi się że wiele zależy wielkości domu/mieszkania w którym mieszka się z rodzicami
Jak jakaś rodzina ma 2-3 piętrowy dom no to myślę że można żyć bardzo komfortowo
@Klakkkier tak, to prawda, szczególnie jak rodzice mają normalne podejście do życia. W moim przypadku stary wraca po robocie i szuka na siłę zajęcia dookoła domu, bo jest uzależniony od roboty, nie usiedzi na dupie. No i albo idziesz mu pomóc albo jest #!$%@? atmosfera, bierna agresja i trzaskanie drzwiami. Tak się nie da żyć
@Shredd1e eh te głupie polki, chciałyby faceta, do którego mogą przyjść o każdej porze, bez pytań, czy twoja mama jest dzisiaj w domu. albo faceta, który nie zarabia minimalnej i wynajęcie kawalerki nie jest dla niego problemem.
no #!$%@? zero logiki w ich myśleniu, co za zwierzęta! nie to co ja.
@Iliilllillilillili na szczęście nie zarabiam minimalnej i chcę szybko uzbierać na dom żeby móc przyszłej rodzinie zapewnić byt i wygodę, w tym wybrednej p0lce, i #!$%@? jaja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) i przykre że ktoś ma takie doświadczenia z rodzicami, antyparentyzm widzę że postępuje w społeczeństwie. No ale kto się daje ruchać na