Wpis z mikrobloga

@wykopowicz_ka: na siłę? XD gdzie? a ten wątek postaci trans jest tak marginalny że trzeba być naprawdę ultraprawakiem by się do tego #!$%@?ć

zresztą nie wiem po co ciebie o to pytam skoro ty nawet w to nie grałeś
  • Odpowiedz
@Wormditt: No to skoro dla ciebie ta gra jest taka przeciętna to po co lewaku ze mną dyskutujesz? Weź wypocznij, bo w poniedziałek trzeba będzie znów kopać rowy za 2000 zł brutto, żeby zarobić na kolejnego exa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może twój biedroń z zandenbergiem wprowadzą lepszy komunizm i wszyscy będziemy równi i mieć gówno z tego.
  • Odpowiedz
@wykopowicz_ka: Tlou zamienić z Cyberpunkiem i gitara.

Fabularnie może #!$%@?, może nie. Nie mnie oceniać. Ale grafika, mechanika, design map, to jest krem de la krem. Widać, że tam w #!$%@? pracy poszło i jest to dopracowane. Nawet jak ta fabuła jest słaba, to i tak prezentacja i cutscenki są lepiej zrobione niż cały Cyberpunk razem wzięty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gwendeith: @valarr: gra jest niesamowicie monotonna, kalka pierwszej części w jeszcze gorszym wypadaniu, ciągle ten sam schemat - element fabularny, wrogowie, ciche zabójstwa, wykrycie, rzeźnia, zbieranie lootu, przejscie do następnego etapu gdzie jest tak samo. Pomijam już nawet żenującą fabule z wciskaniem na siłę wątków lgbtqwerty. Po godzinie grą Abby podjąłem decyzję o dropie tytułu i sprzedaży gry, po prostu zmuszałem się do grania w ten crap.
  • Odpowiedz
@wykopowicz_ka: #!$%@? ty serio nie grając w ta gre posłużyłeś się jakaś opinia w necie XDD to tak jak by nie iść na nowego bonda tylko dlatego bo w necie ma 8.9 a nie 9.9 XDDDD
  • Odpowiedz