Wpis z mikrobloga

Komentarz pod wpisem i sam wpis. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z kim ja tu #!$%@? siedzę. Pojechały do Maroko (10 mln turystów rocznie) pod namioty w rejon gdzie jeździ od lat mnóstwo turystów i wszystko jest ok więc żaden niebezpieczny region.

Miały pecha trafić na debili z ISIS, którzy postanowili zamordować obcokrajowców i trafiło na nie wcześniej pytali np Brytyjskiego turyste czy jest muzułmaninem, miał szczęście odpowiedzieć, że tak. Nie zaprosiły ich do siebie pod namiot tylko wbili do nich z nożami.

Gdyby #!$%@? faktycznie pojechały do jakiegoś pakistanu i zaprosiły randomów do namiotu to może bym trochę zrozumiał ten wpis. Ale nie, pojechały do turystycznego kraju i miały w #!$%@? pecha trafić na #!$%@?ów a reakcja wykopków "HEHE głupie otwarte na islam cipy"
"straciły głowę dla imigrantów xD"

Super że tacy ludzie najbardziej się srają o muzułamnów w europie a jak faktycznie coś się stanie to będą kręcili bekę z ofiar.
#bekazprawakow #bekazpodludzi #zalesie #bialorus
Pobierz
źródło: comment_1636746119twoPEPvsSWJmIWUcTlTl5F.jpg
  • 20
@JutroZapomneHasla: Ale z tego co pamiętam to jakiś naziol to był a nie z katolik z wypranym łbem. Bo tak widzę w komentarzach na FB, to od Islamu dużo tam ludzi wypowiadających ma ostro przeorane łby.
Różnica jest taka, że katolik z wypranym łbem, co najwyżej bedzie się sam biczował, a taki islamista z wypranym łbem pojedzie i poderżnie Ci gardło jak powiesz coś co nie pasuje z jego religią.
@Pabick: to wszystko kwestia tego jak mocno mózg jest wyprany. Po prostu katolików mniej jest wypranych do takiego stopnia, muzułmanie żyją w krajach które są biedne i rozdarte wojną, idealne warunki do radykalizacji. A o fanatycznych muzułmanach ale w takim stopniu jak fanatyczni katolicy np w Polsce się nie słyszy bo po prostu to nie jest coś wartego wspominania
@Kantar: Dzisiaj w Pizie asfalt szczal mi na samochód. Nigdy nie widziałem by jakiś p0lski menel coś takiego robił. To tylko świadczy o przepaści społeczno-cywilizacyjnej między nami a tymi zwierzętami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kantar: niestety, ale większość tych plusujacych to skrzywdzone i skrzywione społecznie osoby - taka tykająca bomba społeczna, która gdy wybuchnie to mamy #!$%@?. Ci ludzie sami chętnie skrzywdziliby innych, bo w innych (może często słusznie) upatrują źródło swoich porażek