Wpis z mikrobloga

Pytanie. Gdzie zapisują się sejwy do GTA IV w wersji 1.2.0.43? Nigdzie nie mogę znaleźć a teoretycznie powinien być tu: C:\Users\nazwa\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV. Nie widzę tu żadnego sejwa mimo ze w grze grę mam już zapisana.
Chce dodać jakiegoś sejwa 100%, ponieważ nie chce mi się od początku przechodzić gry po raz kolejny tylko od pewnego momentu misje.

Po pierwsze nie widzę mojego sejwa po drugie nie jestem pewien czy te sejwy na Internetach pasują do mojej wersji. Ktoś jest w stanie pomóc?

#pcmasterrace #gry #gta #gtaiv #rockstar
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szoch6: Przede wszystkim to musisz zmienić w ustawieniach systemu, żeby pokazywało ci ukryte pliki i foldery, odznaczyć "ukryj chronione pliki systemu operacyjnego" i zaznaczyć "pokaż ukryte pliki, foldery i dyski".
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@szoch6: Przejrzyj resztę programów z tej stronki, dodatkowo jeszcze sprawdź SysInternals, Mem Reduct i Process Hacker na kompilacjach nightly. ;)
  • Odpowiedz
@supra107: dzieki. Kurna myslalem ze jak wgram sejwa to bede mogl ewentualnie ogrywac jeszcze raz misje ale widze ze nie i zostaje ewentualnie gra od nowa.
  • Odpowiedz