Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki ma ktoś z was OnePlus Nord 2 i może powiedzieć czy jest warty zakupu? A może jesteście w stanie polecić coś lepszego w budżecie około 2k. Główne wymagania to szybkość działania, pojemna/szybko ładująca się bateria i w miarę dobry aparat.

#telefony #smartfon
  • 8
@pusiux: Mam Nord 2 i spełnia Twoje wymagania - szybki, mega ładowanie (wystarczy chwila gdy rano szykuję się do pracy) i spoko aparat. Kupiłem na OLX 3-miesięczny za 1450zł i dla mnie jak najbardziej warto. Podobno soft coraz gorszy, ale w porównaniu do Xiaomi i tak mega dopracowany.
Nie mam tego konkretnego modelu ale od dawna posiadam oneplusy - one, 3t, 6t a obecnie 7t pro i jako wieloletni fan tej marki prawdopodobnie kolejnego oneplusa nie kupię, chyba głównie ze względu na ładowanie właśnie. Niby szybkie, ale zawsze i wszędzie trzeba pamiętać, żeby mieć kabel i ładowarkę w standardzie oneplusa. Kiedyś to ładowanie było najszybsze na rynku i można było na to przymknąć oko, ale już dawno quick charge w
@lunga no właśnie problem w tym, że o wiele wolniej zwykłą ładowarką z QC, gdzie inny telefon naładuje się o wiele szybciej. Teraz wszystko jest ze standardem QC, więc jak masz oneplusa to zapomnij o chociażby szybkim ładowaniu z powerbanka.
Kiedyś to ładowanie było najszybsze na rynku i można było na to przymknąć oko, ale już dawno quick charge w lepszych telefonach (lub nawet średniakach Xiaomi) jest tak samo szybki, a ładowarka standardowa i wszędzie taką znajdziesz.


@mandamin: ale nadal ma najniższe temperatury ładowania