Wpis z mikrobloga

@Jestembogaty: @General_Patton: No właśnie trochę tego nie rozumiem. Są ludzie którzy świętują przypominając o historii, są patrioci ekonomiczni a on może(tego nie wiem) chce świętować, jednocześnie pokazując że jesteśmy różnorodnym narodem. Nie rozumiem tego potępienia. Mam wrażenie ze w normalnym kraju widząc takie coś po prostu wzruszasz ramionami, u nas powoduje to jakieś „wojny”. Może faktycznie mentalnie bliżej nam do wschodu niż zachodu.
@blamedrop: O, mój ulubiony dzień w którym tęczowi przypominają wszystkim o swoich problemach psychicznych i pokazują jak mało wspólnego mają z resztą normalnego społeczeństwa.
Później chlip, chlip czemu nas nie nikt nie lubi.
najpierw walczace-homo-komando robi wszystko by ich znienawidzic, a pozniej jak ich ludzie nienawidza to placza jak dzieci, ze homofobia.


@stormkiss: manipulacja poprzez mylenie skutku z przyczyną, znany ruch.
Najpierw byla homofobia, a potem w ramach obrony powstał aktywizm LGBT. Gdyby bylo inavzej, to po co miałby powstawać aktywizm na rzecz mniejszości seksualnych?
Tak, ale w części odpowiedzialny będziesz ty, osoba która tanimi prowokacjami doprowadza do napięć społecznych.


@l-RAD-l: o #!$%@?, typie, nie pogrążaj się. Rozumowanie typu "jak kobieta została zgwałcona to jej wina, bo na pewno prowokowała ubiorem" xD zamiast zwalać na lewaków, to nauczcie się kontrolować może swoje odruchy, jeśli tiggeruje was tęczowa flaga XD