Wpis z mikrobloga

Na szczęście przez takie akcje jak ta, jeszcze długo będziecie uważani za chorych psychicznie zboczeńców.


@Jestembogaty: posiadanie kolorowego kawałka szmatki jest uważane za objaw bycia chorym psychicznie zboczeńcem? Nie wiedziałem
  • Odpowiedz
no to nieźle jak wolny człowiek w wolnym kraju, na państwowym marszu ma się bać, że ktoś mu spuści lomot.


@maximilianan: Chodzi bardziej o to co się stanie po marszu przez prowokacje.

Ale cieszę się, że sam zauważyłeś, że narodowcy nie różnią się od islamskich ekstremistów


Nie pisałem o narodowcach ani o islamskich ekstremistach.
  • Odpowiedz
za pobicie w polskim prawie jest odpowiedzialny tylko bijący. Przestań robić z siebie idiotę.


@TurboDynamo: Według prawa tak. Moralnie część winy ponoszą prowokatorzy zaostrzający napięcia społeczne.

Sam jesteś niezbyt mądry jeśli tego nie rozumiesz
  • Odpowiedz
Według prawa tak. Moralnie część winy ponoszą prowokatorzy zaostrzający napięcia społeczne.

Sam jesteś niezbyt mądry jeśli tego nie rozumiesz


@l-RAD-l: chyba w twojej Podlaskiej moralności gdzie ofiarą jest winna gwałtu
  • Odpowiedz
@General_Patton: „świętujmy ten dzień jak chcemy, ALE…”. Rozumiem twój tok myślenia, ale nie zgadzam się. Mnie ta flaga nie rusza, jak koleś chce tak świętować ten dzień to jego sprawa, tyle.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Jej nie wiem czy nadal kontynuować rozmowę z człowiekiem ograniczonym intelektualnie.
Hmm spróbuje. Ap ropo odpowiedzialności za gwałt dam ci przykład, może zrozumiesz.

Ja nie wysłałbym mojej dziewczyny, skąpo ubranej do islamskiego obozu dla uchodźców.
Jeśli zostałaby zgwałcona, czułbym się za to w części odpowiedzialny.
Tak samo nie wieszałbym prowokacyjnej fagi na MN w obawie, że przez to jakiś gej
  • Odpowiedz
Ja nie wysłałbym mojej dziewczyny, skąpo ubranej do islamskiego obozu dla uchodźców.

Jeśli zostałaby zgwałcona, czułbym się za to w części odpowiedzialny.


@l-RAD-l: sam odpowiadasz za swoje uczucia wywołane błędnym rozumowaniem. Chcesz w ten sposób to przeżywać to spoko ale innych w swoje urojenia nie mieszaj. Oczywiście że trzeba mieć zamki w drzwiach żeby cię nie okradziono, ale nawet jeśli zapomnisz ich zamknąć to winien jest tylko i wyłącznie złodziej.

Chodzi o przewidywanie konsekwencji swoich czynów w dłuższej perspektywie niż na kilka godzin
  • Odpowiedz
no widzisz, a jednak homoseksualizm to zaburzenie.


@Jestembogaty:
Primo - co to ma do kolorowej szmatki? Nie umiesz odpowiedzieć na pytanie?
Secundo - masz dane nieaktualne o ponad 30 lat. W 1973 roku przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne został wykreślony z ichniejszej listy chorób DSM (link) , a 17 maja 1990 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wykreśliła homoseksualizm z listy chorób i zaburzeń ICD-10 (link) - w
  • Odpowiedz
  • 0
Ale po co tak? Nie mogłeś wywiesić zwykłej, biało - czerwonej? My wszyscy wiemy, że to tylko marna prowokacja, chociaż będziesz się zapierał, że "mam takie same prawo jak inni zmodyfikować sobie flagę hehe, flaga Polski z napisem Radom"
  • Odpowiedz
@blamedrop ale co to za flaga? Bo raczej nie jest związana z dzisiejszymi obrządkami xD niektórzy serio już nasrane w bani, a potem jest kwik że nie szanujo i rzucajo bomby z petard do balkonu. No cóż xD ogólnie nic nie mam do LPG+ ale tutaj to już serio lekka przesada i delikatny niesmak xD jak nie wiecie jakie barwy ma Polska flaga to serio dużo o was znaczy xD to
  • Odpowiedz