Wpis z mikrobloga

Ostatnie godziny przed premierą. Australijczycy pokazują nam dlaczego Rockstar nie ujawnił żadnych nagrań z rozgrywki. Mam nadzieje że preorderowcy są ukontentowani i zadowoleni z kolejnego dzieła mikro developera z gniotami na telefony w portfolio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gta #gtav #ps4 #pcmasterrace #xbox #switch #ps5

Jaka będzie srednia na Metacritic?

  • 20-40/100 56.7% (2574)
  • 40-60/100 22.0% (1001)
  • 60-70/100 7.9% (358)
  • 80+/100 4.8% (220)
  • 90+/100 8.5% (387)

Oddanych głosów: 4540

trejn - Ostatnie godziny przed premierą. Australijczycy pokazują nam dlaczego Rocksta...
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@krucjan: co ty #!$%@? że gra miała tyle błędów co te wydane xD mi się to nie zdarzyło ani w okolicach premiery tych gier jak i później, a wszystkie części od 3+ przechodziłem kilka razy
  • Odpowiedz
@krucjan:

po gówno, normalnie się pytam, nie umiesz rozmawiać? Z tego co czytam to tylko silnik graficzny został zmieniony, kolizje jak dla mnie są tak samo drewniane jak w 2002 roku.


Wskaż mi urywek gameplayu z oryginalnej gry, w której postać notorycznie zatapia się w modelach samochodów, przechodzi przez ściany, wpada w podłogę. Nawet w oryginale zdarzyło się takie coś że postać spadała pod mapę, ale to było sporadycznie, raz
  • Odpowiedz
@krucjan: Fakt, że w oryginale takie rzeczy się zdarzały. W GTAV też udało mi się wleźć w budynek i utknąć pod mapą.
Z tym, że tu ludzie grają od paru godzin, a przykładów takich akcji jest już pełno. Do tego całkiem niedziałające misje. Fuszera godna Warcraft III Refunded.

Strasznie jestem rozczarowany, bo czekałem na remaster tych części od dawna. Niestety z każdym kolejnym newsem o tym, jak on ma wyglądać,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@trejn: W ogóle #!$%@? im wszystkim w dupę za tą modę na remastery które w większości są #!$%@? w porównaniu do oryginalnych wersji. Albo zbugowane w opór, albo okrojone albo zwyczajnie #!$%@? i brzydsze niż to co było. Są wyjątki takie jak FF, Resident czy Demon Souls ale wychodzi na to, że tylko japończycy robią to jak należy.
  • Odpowiedz
Mam nadzieje że preorderowcy są ukontentowani i zadowoleni z kolejnego dzieła mikro developera z gniotami na telefony w portfolio ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@trejn: Przecież to wygląda jak te amatorskie filmiki robione na gotowych silnikach ze Shrekiem Wiedźminem XD
s.....i - > Mam nadzieje że preorderowcy są ukontentowani i zadowoleni z kolejnego dz...
  • Odpowiedz