Wpis z mikrobloga

Ostatnie godziny przed premierą. Australijczycy pokazują nam dlaczego Rockstar nie ujawnił żadnych nagrań z rozgrywki. Mam nadzieje że preorderowcy są ukontentowani i zadowoleni z kolejnego dzieła mikro developera z gniotami na telefony w portfolio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gta #gtav #ps4 #pcmasterrace #xbox #switch #ps5

Jaka będzie srednia na Metacritic?

  • 20-40/100 56.7% (2574)
  • 40-60/100 22.0% (1001)
  • 60-70/100 7.9% (358)
  • 80+/100 4.8% (220)
  • 90+/100 8.5% (387)

Oddanych głosów: 4540

trejn - Ostatnie godziny przed premierą. Australijczycy pokazują nam dlaczego Rocksta...
  • 158
  • Odpowiedz
@trejn: Najgorsze że przez takich zjebów którzy kupią grę i cieszą się z każdej papki, jakość gier zacznie spadać, wydawca zobaczy „o robimy gówno ale nie dowłady kupują? No to elo robimy tak dalej”
I jeszcze zaczna bronic tych wydawcow xddddd albo wypierac swiadomosc tego ze #!$%@? ale beda mowic „No ale wiesz ta gra ztara co oni mogom”
  • Odpowiedz
@trejn: Przed zdjęciem oryginalnej trylogii ze sklepów, kupiłem klucze na steam. Zainstalowałem mody podbijające rozdzielczość + dodawały kilka fajnych bajerów, których wersja PC nie miała ( tylko PS2 ) np filtry do VC i SA zmieniające lekko klimat gry. Każda z gier wygląda teraz duużo lepiej niż ten pożal się remaster. Nie lubię narzekać, ale to co zafundowało R* wygląda bardzo biednie.
  • Odpowiedz
@Morritz: nie, ale oryginał wyszedł X lat temu i nikt nie ma o to pretensji, plus wszystko nie świeciło jak psi worek. A oni teraz włączyli jakieś filtry i chcą kasować jak za zboże za grę która się zestarzała...
  • Odpowiedz
@RapowyKondom ale to już się dzieje. Developerzy NIC nie muszą robić bo gracze sami sobie racjonalizują różne rzeczy, np. słabą jakość wykonania, natłok glitchy albo wszechobecne mikropłatności. Ostatnio na /r CallofDutyVanguard ludzie bronili braku frakcji w multiplayerze gry o II Wojnie Światowej tym, że twórcom ciężko by było sprzedawać skiny, gdyby był podział na Oś, Aliantów itp.

Niektórzy kupią każde gówno w papierku, jak tylko im się zagra na nostalgii, a
  • Odpowiedz
@trejn: Rockstar wyczuł łatwy hajs. Rożnego rodzaju remastery są ostatnio w modzie, więc stwierdzili, że poprawią rozdzielczość, dodadzą kilka efektów świetlnych i wiara kupi bo magia gwiazdki w nazwie i GTA zadziała.
  • Odpowiedz
@ZSXTC w życiu nie kupiłbym 20 letniej gry, w ktoś już grałem za 3 paki, choćby miał to być najlepszy remaster świata.

@trejn 3 dni po premierze już trochę materiałów na yt się pojawiło i faktycznie jest kiepsko, oryginalne wersję faktycznie nie miały tyłu bugów i problemów z kolizjami, a już na pewno nie miały tych wszystkich błędów uniemożliwiających ukończenie gry, które pojawiają się w poszczególnych częściach z DE.
  • Odpowiedz