Wpis z mikrobloga

Ah, ciągle przypominam sobie moje pierwsze ferie z moją dziewczyną. Ja wtedy 25 lat, ona młodsza, pojechaliśmy w szczycie sezonu feryjnego do spoko hotelu w górach ze SPA. Byliśmy chyba jedyną bezdzietną tam parą, spokojnie śniadania bez #!$%@? bombelków, przespane noce, wyjścia na basen i siedzenie tam kiedy chcemy. Jak szliśmy na śniadanie to masa brudnych, zaniedbanych i wymęczonych bombelkami rodziców patrzących na nas z zazdrością, bo tu Zosia znów #!$%@?ła dżem a Franek nie chce jeść i rzuca w Zosię jedzeniem. Ja dość dobrze zbudowany, bo wtedy trening 3x w tygodniu a ojcowie tych dzieci z brzuszkami, niedogoleni, brudni z worami pod oczami. Wtedy właśnie sobie uświadomiłem, że nie posiadanie bombelka to najlepszy prezent jaki można sobie sprawić w młodości i również na późniejsze lata, a pieniądze #!$%@? przez 18-25 lat bombelka można spokojnie oszczędzić i wydać sobie na spokojną starość w pięknym miejscu. I dlatego cieszę się jako osoba przed 30-stką, że nadal nie mam dzieci i zamiaru mieć nie mam.
#childfree
  • 116
@RussianBoi2:
Za każdym razem jak jesteśmy z różową na wakacjach widzimy 3 typy turystów:
1. Pary i turyści samotni - weseli, uśmiechnięci, robią sobie zdjęcia, dobrze się bawią
2. Pijane patusy, i grupy pijanych studentów - chyba też się dobrze bawią ale robią bydło
3. Rodzice z dziećmi, #!$%@? i zmęczenie wypisane na twarzy, komunikacja między partnerami bazująca na warknięciach i krzykach
Nie da się czerpać przyjemności z jakichkolwiek rozrywek biorąc
@Zgrywajac_twardziela:

hitem bym koleś chodzący po szczytach gór z dzieckiem w nosidełku na plecach, kolo szedł, a dziecko się darło xD

Nie, jak dla mnie hitem było, jak ciągnęli 3-4 letnie dziecko nad przepaścią, dziecko płakało bo mu nóżka się zaklinowała między skałami, a oni wyciągnęli i mieli z niego bekę. Pomijając fakt, że dzieciak cały czas miał ręce w górze, może oni niech sobie przez co najmniej minutę potrzymają w
@Sandrinia:

Nie, jak dla mnie hitem było, jak ciągnęli 3-4 letnie dziecko nad przepaścią, dziecko płakało bo mu nóżka się zaklinowała między skałami, a oni wyciągnęli i mieli z niego bekę. Pomijając fakt, że dzieciak cały czas miał ręce w górze, może oni niech sobie przez co najmniej minutę potrzymają w górze ręce, to zobaczą, jakie to przyjemne. Dziecko rzeczywiście było prze szczęśliwe z powodu tej wycieczki i z pewnością pokocha
@spacja_enter:

ale musisz mieć smutne życie, skoro tak bacznie obserwujesz innych i poprzez swoje obserwacje błędnie wnioskujesz, że rodziny z dziećmi mają gorsze życie od twojego xD

Ale ty musisz mieć smutne życie, skoro tak bacznie obserwujesz tag #childfree i poprzez swoje obserwacje błędnie wnioskujesz, że rodziny bez dzieci mają gorsze życie od twojego xD
@pawel-niczyporek:

a kiedy już będziesz stary, to nie będzie komu ci wyjaśnić prostych rzeczy, naprawić kranu czy pomóc w wybraniu odpowiedniego smartfona. Będziesz zapomnianym, przez nikogo nie lubianym, samotnym człowiekiem, zagubionym wśród zadowolonych z życia, wesołych ludzi. ¯_(ツ)_/¯

Hydraulicy i Internet przestaną istnieć jak OP będzie stary ( ͡° ͜ʖ ͡°)