Wpis z mikrobloga

@MarSlayer: a za tydzień będzie ich 2 razy tyle których wpuścimy co da nam 4 razy tyle za 2 tygodnie. Potem będziemy płacić haracz za nie przywożenie ich więcej. Staniemy się jedną z greckich wysp gdzie mieszkańcy mają #!$%@? ale wiadomo 300km od granicy na prywatnym osiedlu się problemu nie odczuje. Dajmy się szantażować wąsatemu królowi jak UE daje się szantażować Turcji.
  • Odpowiedz
@MarSlayer: nie jestem ani po lewej ani po prawej stronie i to mnie właśnie zastanawia. Dlaczego po prostu ich nie przyjmiemy? Co zmieni te kilka tysięcy osób w 40mln państwie, gdzie brakuje ludzi do pracy? Zwłaszcza, że prawdopodobnie traktują Polskę jako przystanek na Zachód? Bo aktualnie to mi wygląda na szopkę, żeby jeszcze bardziej podzielić ludzi.
  • Odpowiedz
nie jestem ani po lewej ani po prawej stronie i to mnie właśnie zastanawia. Dlaczego po prostu ich nie przyjmiemy?


@owocliczi: Bo oni nie chcą wejść do Polski, a przejść przez Polskę do innych krajów. Za to zapłacili. Gdyby było inaczej wystarczyłoby legalnie ubiegać się o azyl. Oni nie są uchodźcami, a migrantami ekonomicznymi
  • Odpowiedz