Wpis z mikrobloga

Skoro istnieją ruchy pro-life, których ideą jest to, by ludzki płód miał większe prawo do życia niż kobieta prawo do decydowania o własnym ciele oraz wyznające ideę co bóg dał, człowiek niech nie zabiera, ja bym postulował, w tej samej myśli, utworzenie ruchu pro-cancer, który walczyłby z lewackim środowiskiem, które zwalcza raka.

Co bóg dał, człowiek niech nie leczy, nowotwór jest też darem od boga (często nagrodą za palenie oponami w piecu), też ma prawo do życia, bo dlaczego nie?

#bekazkonfederacji #bekazpisu i w sumie #postkomunistycznepanstwomafijne
  • 17
w sumie to nie ma chyba dowodu na to, że odpowiednio wyrośnięty nowotwór nie wykształciłby płuc, serca i mózgu i tym samym żył samodzielnie.

A brak dowodu nie jest dowodem braku takiej możliwości.


@MarMac: z zasady osoba używająca jakiegoś argumentu powinna dostarczyć dowodów na prawdziwość tego argumentu. Dostarcz dowodów że z raka wyjdzie człowiek a myśle że wszystkie ruchy sprzeciwiające się zabijaniu nienarodzonych poprą twoje stanowisko.
@jozef-dzierzynski: pokaż mi gdzie stwierdziłem, że nowotwór może być samodzielnym organizmem. Stwierdziłem, że CHYBA nie ma dowodu na to, że nie może. Jeśli nie ma takiego dowodu to znaczy, że należy przyjąć taką możliwość.
iał większe prawo do życia niż kobieta prawo do decydowania o własnym ciele oraz wyznające ideę co bóg dał, człowiek niech nie zabiera, ja bym postulował, w tej samej myśli, utworzenie ruchu pro-cancer, który walczyłby z lewackim środo


@papaj_21_37: Ale raczysko.
@papaj_21_37: Nauka jest lewacka, to wiadomo nie od dziś. Prawdziwi prawacy to straszni hipokryci, bo korzystają z medycyny, rozwoju technologii itd. a przecież gdyby człowiek np. miał korzystać z komputera no to byłby on w raju, a jak wiadomo - nie było.
nie bo tu nie chodzi o żadne pustynne zasady tylko o karanie kobiet za seks


@Pierorzek: xD ale czaisz że są ludzie którzy uważają ze są w życiu wartości wyższe od seksu? Potrafisz ogarnąć umysłem ze są ludzie dla których istnieją inne wartości niz seks i kasa? Że dla niektórych poszanowanie życia jest wyżej od możliwości wjechania bez gumy bez konsekwencji?