Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 489
Za kilka dni ci wszyscy ludzie będą drzeć swoje fałszywe mordy, że Marsz Niepodległości stanowi gigantyczne zagrożenie epidemiczne, niezaszczepionym trzeba zabrać normalne życie, a ta jędza za czerwoną strzałką zrobi raban na cały pociąg, jeśli zobaczy was w nim bez maski. Do tego prezydent miasta, w którym się wszystko odbywało, wprost namawiał do udziału w zgromadzeniu (15190 zakażeń) robiąc kilka tygodni wcześniej straszliwą aferę o Marsz Niepodległości tuż po marszu "w obronie Polski w Europie" (>6000 zakażeń). Nazwać ich zakłamanymi hipokrytami to jak powiedzieć, że Korwin Mikke nie jest już najmłodszy. Brzydzi mnie takie kur...skie podejście. #bekazpo #bekazlewactwa #koronawirus #polityka
Pobierz Qba1996 - Za kilka dni ci wszyscy ludzie będą drzeć swoje fałszywe mordy, że Marsz Ni...
źródło: comment_1636230196e54x2GeiBaeoHwKr7ETsVe.jpg
  • 102
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@f4lcon: https://www.rp.pl/polityka/art19011181-trzaskowski-marsz-niepodleglosci-epidemia-to-nie-czas-na-tak-wielkie-demonstracje
@Bananada: jeśli jest zachowany dystans społeczny. Poza tym ludzie ci domagają się zwiększenia restrykcji covidowych i odgórnego odbierania normalnego życia niezaszczepionym. Tymczasem robią dokładnie to, za co krytykują owych niezaszczepionych - olewają obostrzenia. Rozliczam ich po prostu z ich działań i słów.
@tojestmultikonto:

[...] w których ochoczo uczestniczą bojówki nacjonalistów i neofaszystów?

Nawet nie chce mi się komentować, tego bełkotu który masz we łbie, wprost wchłonięty z propagandy. Michnik jest dumny, że wyszkolił takie grono Polaków, co swoich rodaków lubi od neofaszystów wyzywać. Smiechłem i zapłakałem.
Pobierz GienekMiecio - @tojestmultikonto: 
 [...] w których ochoczo uczestniczą bojówki nacjo...
źródło: comment_1636244691WrzmATm44efjPxisL85OfG.gif
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@oliwkowemydlopodprysznic: gówno mnie obchodzi co to był za protest. Te polityczne łajzy ze zdjęcia cały rok jęczą, że władza ma wywalone na egzekwowanie covidowych restrykcji, domagają się gnojenia tych, którzy te restrykcje mają w dupie, a potem sami je łamią. Jak dla mnie to se mogą protestować nawet z powodu odwołania spędu cielaków w Parzymiechach Dolnych. Tylko niech do k...y nędzy się zdecydują czy protesty są zagrożeniem epidemicznym czy nie. I