Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 488
Za kilka dni ci wszyscy ludzie będą drzeć swoje fałszywe mordy, że Marsz Niepodległości stanowi gigantyczne zagrożenie epidemiczne, niezaszczepionym trzeba zabrać normalne życie, a ta jędza za czerwoną strzałką zrobi raban na cały pociąg, jeśli zobaczy was w nim bez maski. Do tego prezydent miasta, w którym się wszystko odbywało, wprost namawiał do udziału w zgromadzeniu (15190 zakażeń) robiąc kilka tygodni wcześniej straszliwą aferę o Marsz Niepodległości tuż po marszu "w obronie Polski w Europie" (>6000 zakażeń). Nazwać ich zakłamanymi hipokrytami to jak powiedzieć, że Korwin Mikke nie jest już najmłodszy. Brzydzi mnie takie kur...skie podejście. #bekazpo #bekazlewactwa #koronawirus #polityka
Qba1996 - Za kilka dni ci wszyscy ludzie będą drzeć swoje fałszywe mordy, że Marsz Ni...

źródło: comment_1636230196e54x2GeiBaeoHwKr7ETsVe.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@sorek: masz rację, tylko to bywa czasami irytujące jak uświadamiasz sobie, że próbując obrażać innych tak naprawdę obrażasz sam siebie. Jednak później jest już spoko jak Ty przestajesz obrażać innych, a gdy inni próbują obrazić Ciebie budzą jedynie Twoje politowanie i współczucie. Przynajmniej ja tak mam, a Ty co o tym sądzisz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szybki_zuk: nie wiem od czego zacząć, boś takich pierdół tu napociskał XDDDD. Naucz się pisać bo się to momentami źle czyta. Jeszcze jak nie ma czym rzucić to pod ręką jest Konfederacja, nie? Słowa tu o nich nie napisałem ale uj, rzucę mu Konfederacją. Nie marnuj mi już czasu. Twój komentarz jest stekiem kłamliwych insynuacji.
  • Odpowiedz
@Qba1996: No niestety, to ty tu wypisujesz pierdoły.
Naucz się myśleć xD
Nie moja wina, ze powtarzasz konfeszurską propagandę. Niezależnie od tego skąd wziąłeś te głupoty, to to co piszesz jest po prostu bzdurą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szybki_zuk: Konfeszurską XDDDD. Konfeszurskie jest stwierdzenie, że lewica domaga się wzmocnienia środków represji wobec nieprzestrzegających zasad bezpieczeństwa covidowego, a sama ma na te restrykcje wysrane. Zapamiętam to sobie.
  • Odpowiedz
@Qba1996: No tak, bo to co nazywasz lewicą to jedna organizacja albo w ogóle jeden umysł i dosłownie ci co protestują chcą zakazu zgromadzeń co nie xD Co ty bredzisz człowieku xDD PiS, czyli konserwy, wprowadzają środki represji, konfa też ma podobne pomysły (z innych powodów, np. chcą blokować marsze równości), plus zniechęca ludzi do szczepień, ale to lewica chce represji xDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szybki_zuk: od kiedy zaszczepieni przestali zarażać i zostali zwolnieni z restrykcji? Oraz w jaki sposób Konfederacja zniechęca do szczepień?
  • Odpowiedz
od kiedy zaszczepieni przestali zarażać i zostali zwolnieni z restrykcji?


@Qba1996: Są na to mniejsze szanse. Rozumiem, że jak rząd każe rozstrzelać co 2. obywatela to tez zakażesz protestować tym co uznawali, że restrykcje mają jakiś sens? XD Z resztą to twój chochoł, że protestujący uznają, że zakaz zgromadzeń to sensowne restrykcje.

Oraz w jaki sposób Konfederacja zniechęca do szczepień?


@Qba1996: O #!$%@? xD Wcale czołowi politycy konfy
  • Odpowiedz
@Qba1996: Czekaj, chcesz mi powiedzieć, że nie potrafisz np wpisać w google "Korwin szczepionka" albo "Braun szczepienia"? A może mówi ci coś nazwisko Socha? A może Dziambor nie pieprzył głupot o tym, żę szczepienia miały chronić przed zgonami i cieżkimi przypadkami po czym przytacza, że dalej się zdarzają? Tak jakby ktokolwiek kiedyś mówił, że będzie 100% skuteczności.
  • Odpowiedz
@Qba1996: Ale ty zabawny jesteś xD
Ok czyli nie umiesz używać google, to ci pomogę. Ale to naprawdę smutne, przecież nie masz 3 lat. Jak ty w ogóle sięna wykop zalogowałeś?
Dziambor "Społeczeństwu wmawia się, że szczepionka ratuje przed zachorowaniem, przed ciężkim przebiegiem choroby i przed śmiercią". Na konferencji zniechęcajacej do szczepień. Do tego kłamali na niej podając fałszywe dane.

Korwin: "Ale przecież nie wiemy, jak ta szczepionka naprawdę działa!"
"Szkodliwe lub bardzo szkodliwe skutki szczepień mogą wyjść na jaw dopiero po kilkudziesięciu latach od zaszczepienia – np. w formie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szybki_zuk: no wiesz, nazywanie tego zniechęceniem jest dyskusyjne. Wygląda to jakby według Ciebie o szczepionkach należało mówić dobrze albo wcale.
  • Odpowiedz
no wiesz, nazywanie tego zniechęceniem jest dyskusyjne.


@Qba1996: nie no wcale xD Wcale negatywne kłamliwe informacje o szczepionkach nie zniechęcają xD

I wcale taka Socha, która jest liderką ruchów antyszczepowych nie jest wspierana przez konfę i konfiarze nie chodzą na antyszczepowe marsze, gdzie już w ogóle teoryjki plandemiczne są totalnie jawnie demonostrowane. A książka, którą Braun reklamuje nie jest zbiorem kłąmstw o epidemii, to tylko taki mylący tytuł co nie?
  • Odpowiedz