Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 488
Za kilka dni ci wszyscy ludzie będą drzeć swoje fałszywe mordy, że Marsz Niepodległości stanowi gigantyczne zagrożenie epidemiczne, niezaszczepionym trzeba zabrać normalne życie, a ta jędza za czerwoną strzałką zrobi raban na cały pociąg, jeśli zobaczy was w nim bez maski. Do tego prezydent miasta, w którym się wszystko odbywało, wprost namawiał do udziału w zgromadzeniu (15190 zakażeń) robiąc kilka tygodni wcześniej straszliwą aferę o Marsz Niepodległości tuż po marszu "w obronie Polski w Europie" (>6000 zakażeń). Nazwać ich zakłamanymi hipokrytami to jak powiedzieć, że Korwin Mikke nie jest już najmłodszy. Brzydzi mnie takie kur...skie podejście. #bekazpo #bekazlewactwa #koronawirus #polityka
Qba1996 - Za kilka dni ci wszyscy ludzie będą drzeć swoje fałszywe mordy, że Marsz Ni...

źródło: comment_1636230196e54x2GeiBaeoHwKr7ETsVe.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
Do tego prezydent miasta, w którym się wszystko odbywało, wprost namawiał do udziału w zgromadzeniu (15190 zakażeń) robiąc kilka tygodni wcześniej straszliwą aferę o Marsz Niepodległości tuż po marszu "w obronie Polski w Europie" (>6000 zakażeń)


@Qba1996: Porównujesz stan wyższej konieczności do cyklicznych obchodów święta państwowego, w których ochoczo uczestniczą bojówki nacjonalistów i neofaszystów? Brawo! ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 139
@tojestmultikonto: stan wyższej konieczności XD. Co następne? Słuszna sprawa? Moralna powinność? Jak się mówi na jakiś temat A, to wypada się konsekwentnie tego trzymać. Jeżeli atakuje się jakąś grupę osób za coś, to może samemu również nie należy robić tego czegoś? Inaczej jest się kłamcą i zaprzańcem. I tym dokładnie są ci ludzie. Nie rób więcej fikołków w obronie swoich idoli bo się połamiesz.
  • Odpowiedz
Nie rób więcej fikołków w obronie swoich idoli bo się połamiesz.


@Qba1996: Chyba kpisz, to Ty namawiasz ludzi do tego żeby niepotrzebnie ryzykowali własne życie "na złość lewakom". Neofaszystów mi nawet nie szkoda, ale obawiam się, że jeżeli dojdzie do jakiegoś zgromadzenia to w tłumie mogą być również normalni ludzie z dziećmi. Ja chcę po prostu uniknąć niepotrzebnych ofiar. Świętować można w domu z rodziną albo iść na spacer pooddychać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@tojestmultikonto: no do czego zmierza?
@DarkenSound: 1. Od kiedy ludzie zaszczepieni przestali transmitować wirusa dalej? 2. Kiedy zaszczepionych zwolniono z obowiązku przestrzegania zasad bezpieczeństwa epidemicznego? 3. Kiedy ludzie ci zmienili swoje podejście do restrykcji covidowych i przestali domagać się odgórnego utrudnienia życia niezaszczepionym? Odpowiem za Ciebie. 1. Od nigdy. 2. Nigdy. 3. Nigdy. Jeżeli więc nie widzisz tego, że ludzie ci nasrali na własne poglądy, co zresztą robią
  • Odpowiedz