Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 488
Za kilka dni ci wszyscy ludzie będą drzeć swoje fałszywe mordy, że Marsz Niepodległości stanowi gigantyczne zagrożenie epidemiczne, niezaszczepionym trzeba zabrać normalne życie, a ta jędza za czerwoną strzałką zrobi raban na cały pociąg, jeśli zobaczy was w nim bez maski. Do tego prezydent miasta, w którym się wszystko odbywało, wprost namawiał do udziału w zgromadzeniu (15190 zakażeń) robiąc kilka tygodni wcześniej straszliwą aferę o Marsz Niepodległości tuż po marszu "w obronie Polski w Europie" (>6000 zakażeń). Nazwać ich zakłamanymi hipokrytami to jak powiedzieć, że Korwin Mikke nie jest już najmłodszy. Brzydzi mnie takie kur...skie podejście. #bekazpo #bekazlewactwa #koronawirus #polityka
Qba1996 - Za kilka dni ci wszyscy ludzie będą drzeć swoje fałszywe mordy, że Marsz Ni...

źródło: comment_1636230196e54x2GeiBaeoHwKr7ETsVe.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tojestmultikonto: tu nie chodzi o nic innego jak hipokryzję. Jednych i drugich kłamliwych cieci należy ebać prądem. Niezależnie od sympatii politycznych.
Jak mam popierać kogoś kto sam się nie stosuje do swoich słów?
  • Odpowiedz
@Qba1996: O ile uważam ten cały marsz Bąkiewicza za spęd narodowego bydła to hipokryzja opozycji jest porażająca. Poziom ich bezczelności jest niewiele niższy od PiSu. Przerażające jest to że tak wygląda dziś praktycznie cała opozycja która prawdopodobnie przejmie władzę w następnych wyborach.
  • Odpowiedz
@drinozaur: przecież najwiecej przecwników zbiorowego eksperymentu medycznego w postaci terapi genowej zwanej dla niepoznaki narodowym programem szczepień jest w pisie, a taki Dziambor się dziabnął, stąd ta plansza jest nieprawdziwa
  • Odpowiedz
Nie zapominajmy o tym, że przez naszą wschodnią, do tej pory nieszczelną granicę przenikają różni ludzie. Trudno przewidzieć co może się wydarzyć na takiej nielegalnej manifestacji. Namawiając ludzi do "świętowania" w ten sposób możesz nieświadomie sprowadzać na nich niebezpieczeństwo.


@tojestmultikonto: A bo na legalnej to ewentualnych terrorystów nie wpuszczają. Dzięki, od razu jestem spokojniejszy xD
  • Odpowiedz
A bo na legalnej to ewentualnych terrorystów nie wpuszczają. Dzięki, od razu jestem spokojniejszy xD


@Publius: Legalne manifestacje są odpowiednio zabezpieczone, poza tym sytuacja jest dynamiczna, a ostatnio na Polsko-Białoruskiej granicy jest wyjątkowo niespokojnie. Z resztą nie ma chyba lepszej okazji niż patriotyczne święto...
  • Odpowiedz
@Qba1996: @Qba1996: @tojestmultikonto: CO MÓWISZ PRAWAKU? WIRUS WIE ŻE JEST STAN WYŻSZEJ KONIECZNOŚCI I NIE ATAKUJE PRAWAKU. NIC NIE ROZUMIESZ PRAWAKU!!!

Jak lockdown zabił przeszło 100 tysięcy ludzi na zawały raki itp., to lewica krzyczała "je*ać szurów", wtedy wg nich nie było "stanu wyższej konieczności".
Tfu, lewactwo.
  • Odpowiedz
@milymirek: Służba zdrowia nie była przygotowana na taki rozwój wypadków. Nie wiem czy pamiętasz i czy w ogóle wiedziałeś takie obrazki, ale załogi niektórych karetek pogotowia wyglądały jak ufoludki. Miało to zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa wśród personelu medycznego aby nie doprowadzić do sytuacji, w których nie będzie komu jechać do chorego, a w szpitalach nie będzie lekarzy i pielęgniarek. Dopiero później zaczęto organizować szpitale polowe. Gdyby wszystkie zabiegi przeprowadzano planowo
  • Odpowiedz