Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mirki, jesteśmy rok po ślubie i uznałem że najwyższy czas robić pewne podsumowanie tego co dzieje się w moim związku. Stąd mam pytanie - czy to normalne i czy też tak macie?

#zwiazki #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #rozwojosobistyznormikami #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #psychologia #podrywajzwykopem #slub #heheszki
o.....i - Słuchajcie mirki, jesteśmy rok po ślubie i uznałem że najwyższy czas robić ...

źródło: comment_1636217036SSkGxZ80eRFrBxOO1m7BDd.jpg

Pobierz
  • 21
@olaf_wolominski: Ja mam tak około rok po pierwszym dziecku ,to juz 10 lat. Mam za duzy popęd seksualny ale problem lezy w szyciu po porodzie zle moja kobiete zeszyli.pierwsze co zrób to porozmawiaj z nią. Moze ma jakis problem tak jak moja a nie chce sie przyznać
@olaf_wolominski: A potem jak raz na parę miesięcy ma sama chętkę, teraz już, teraz w danej chwili, już, już, a Ty akurat #!$%@? po robocie etc. to ma focha na pół roku. Bo Ty masz być ZAWSZE chętny, nawet jak ona cię zniechęca pińcset razy i chce ten jeden raz na trzy tysiące.

Olejcie takie związki bo robią gówno z mózgu. Kobiety jednak lubią coś z brutali i egocentryków bo ci
@olaf_wolominski: jedna rada dla autora postu. Na początku przeprowadź poważną rozmowę. Powiedz o swoich potrzebach i zapytaj się co jest przyczyną, że ona nie chce. Jak rozmowa nic nie da to zacznij prowadzić życie na Twoich zasadach i olej seks na jakiś czas. Rób swoje, z niczego się nie tłumacz. Wrócisz później z roboty, czemu? Bo miałeś taką ochotę. Wyjdziesz gdzieś bez niej? I dobrze, Twoje życie nie jest podporządkowane żonie.
@woho31: To najwyraźniej bait, ale poradziłbym to samo. Zeby codziennie miec „odmowę” trzeba codziennie byc w domciu. Mysle, ze za tym baitem mogla stac prawdziwa historia ;)