Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 638
2/365
CODZIENNE PRZYPOMNIENIE DLA KATOLIKÓW I OSÓB WIERZĄCYCH, ŻE DO PRZESTRZEGANIA NAUK KOŚCIOŁA NIE JEST KONIECZNA ZMIANA PRAWA W POLSCE. MOŻECIE SIĘ STOSOWAĆ DO WYMOGÓW W KTÓRE WIERZYCIE BEZ ZMUSZANIA PRZY OKAZJI DO TEGO OSÓB O INNYCH ŚWIATOPOGLĄDACH.
PS. TO PRAWDA
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazkonfederacji #ateizm
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No możesz być przeciwnym usuwaniu tegoż


@Shatter: ależ możesz, ja osobiście też jestem przeciwny usuwaniu tegoż, nie daje mi to jednak prawa decydowania za kogoś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Przepoczwarzenie: Nie chce mi się za bardzo z tobą rozmawiać. Polecam ten wątek, gdzie innym chce się produkować: https://www.wykop.pl/wpis/61514987
Do 3 miesiąca ten płód nie jest w stanie niczego odczuwać. Nic dziwnego, ma wtedy zaledwie 3 centymetry i nazywanie go "człowiekiem" to lekko mówiąc mocne nadużycie. Dla mnie to nie jest człowiek i usuwając go w cywilizowanym państwie nie miałbym wyrzutów sumienia. Szczególnie gdyby miał się urodzić ciężko chory, lub
  • Odpowiedz
@ejkejej plod do trzeciego roku moze juz slyszec dzwieki, masz jakies błędne informacje. Chodzilo ci o trzeci tydzien. Albo szosty. Ale yo ie to wszystko jedno w sumie, bo nie chce ci sie rozmawiac, ani pewnie edukowac. Wiec z lenistwa przyjmiejsz, ze mozesz zabijać, bo tak wygodniej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Przepoczwarzenie: Do 3 roku to może. Według wikpedii słuch pojawia się w 4 miesiącu. No ale może to #!$%@? źródło. Ja pisałem DO 3 miesiąca. Według nauki okres płodowy rozpoczyna się od 11-12 tygodnia ciąży. Stąd też granica ustalona terminu wykonywanie aborcji. No ale nauka jest lewacka i po co słuchać biologów i naukowców. Przecież ksiądz wie lepiej.
  • Odpowiedz
@ejkejej: a co ma prawo w jakimś kraju do zasad Boga? Dzieci, za bardzo się pilnujecie reguł, bo mama powiedziała, że trzeba lekcje odrobić...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tino: No właśnie tu jest sedno problemu. Nie wszyscy wierzą w absurdalne historię o jakimś panu na chmurce, który wszystkim rządzi. A tym bardziej nie chcą żyć według jakichś jego absurdalnych praw.
  • Odpowiedz