Wpis z mikrobloga

czy teraz jak już Glapa podniósł stopy to usuniesz konto jak zgodnie z twoimi prognozami rynek nieruchomości w Polsce się nie zawali na przełomie roku?


@pocomilogin: Tylko wiesz ze kredyty hipoteczne w Polsce dzialaja glownie na WIBOR 6M, to znaczy ze kredytobiorcy odczuwaja zmiany w ratach kredytow z opoznieniem do 6 miesiecy od zmian stop procentowych przez NBP?
@baidu: ale momencik to @mickpl stwierdził ostatnio i definitywnie że kryzys i załamanie na rynku nieruchomości wydarzy się na przełomie roku. Co ma do tego WIBOR ja chcę tylko sprawdzić czy on pieprzy głupoty czy jest w stanie wziąć odpowiedzialność za swoje słowa.
ale momencik to @mickpl stwierdził ostatnio i definitywnie że kryzys i załamanie na rynku nieruchomości wydarzy się na przełomie roku.


@pocomilogin: OK, nie wnikam w to co twierdzil @mickpl. Zalamanie moze przyjsc na przelomie roku, moze przyjsc w przyszlym roku lub w ogole (co chyba jest najmniej prawdoodobne). Nawet jesli @mickpl pomylil sie co do miesiaca to w dluzszej perspektywie (ale nie tak znow dlugiej) moze miec racje.
Opublikowane dzisiaj
@baidu: Ale nie o tym jest wpis więc go nie tłumacz @mickpl od lat prawie co dzień wieszczy krach na pytanie kiedy zawsze padało "wkrótce" które nigdy nie nadeszło. W końcu stwierdził definitywnie "na przełomie roku" i chciałbym żeby wziął odpowiedzialność za swoją prognozę, chyba że przyzna że nagania na spadki. Ja mogę usunąć konto jeżeli rynek się nie załamie do 31.01.2022 bo jestem pewny swoich przekonań.