Wpis z mikrobloga

@olito: też kupowałem ostatnio sprzęt agd i rolkoster cen jest kosmiczny, do tego stopnia że przychodzę w środę i lodówka za 6500, a w czwartek jeszcze raz ją obejrzeć i za 7500! no i wiadome panie ja tu tylko ceny zmieniam i co kierownik każe to robię
@olito: Ja kupiłam depilator laserowy IPL Philips Lumea 2 lata temu BEZ PROMOCJI za 1350 właśnie w Media Expert. Od roku jest non stop 1650, bo byłam zaskoczona tym wzrostem ceny (może przez koronę).
Dostałam maila, że przeceny na Black Week, to stwierdziłam, że sprawdzę ile ten depilator teraz kosztuje i okazuje się, że teraz jest tańszy o 200zl! I kosztuje 1650 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@olito: ale takie akcje są cały rok w tych marketach. W takim np. eurortvagd, jest cena z promocją, że taniej o 300zl niż było kiedyś tam. I podana data do kiedy. Czas ten mija, cena na jeden dzień wskakuje na wyższą i następnego dnia znów promka, że taniej niż dnia wczorajszego, mimo, że dwa dni temu było po tej samej cenie xD. A na Black frajer, robią to samo, tyle, że