Wpis z mikrobloga

Nie mogę tam odpowiedzieć więc tutaj to zrobię.

jesteście zakałą europejskiego modelu edukacji i nigdy nie podałbym wam ręki

Chcesz powiedzieć, że ten model edukacji jest wspaniały? Masowa produkcja bezmyślnych, posłusznych, bezideowych, omamionych konsumpcjonizmem cielaków to jakaś dobra droga? xD

"i nie zdają sobie sprawy w jakiej rzeczywistości żyją"

W jakiej? Ty wiesz w jakiej żyjemy i dokąd to zmierza? Szczególnie ostatnie wydarzenia pandemiczne oraz nowy plan ekologiczny dla motłochu? Masz się za jakiegoś lepszego, oświeconego? Bo ślinisz się na każdy przejaw socjalizmu, bo krytykujesz wiarę? Bo na portalu dla pierdoxów wklejasz ambitne obrazki znalezione w necie? To jakaś misja czy jak każdy lewus robisz to żeby ktoś płacił na jakimś portalu z żebraniem.
Wielki inteligent psia jego mać xD
@myrmekochoria zawołacie go bo ma mnie na czarno
#myrmekochoria #bekazlewactwa
Pobierz a.....r - Nie mogę tam odpowiedzieć więc tutaj to zrobię.
 jesteście zakałą europejsk...
źródło: comment_1635863769hJ4csKmDUp8eWe4DqHQ0aL.jpg
  • 26
@NonOmnisMoriar: zesrał się po prostu pisząc jakieś dyrdymały plując na innych. Jakby wykop był lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sandrinia: mnie nie zapiekło bo nie jestem userem Lurkera. Mnie po prostu uderzyła ta "mowa nienawiści" i jad jakim przesiąknięty jest ten wpis. Już nie wspominając o jakimś wywyższaniu się kolesia co wkleja cudze obrazki i myśli, że to mu daje jakąś legitymację by oceniać innych ludzi.
@ZmiksowanaFretka: właśnie nie, pisał do swoich wyznawców, żeby sobie podbić atencję. Widocznie obrazki jakie wkleja to za mało. Użył przecież wiele zwrotów o edukacji, kulturze, metodach naukowych żeby tym swoim wyznawcom wydać się mądrzejszy niż jest. I widocznie podziałało xD
Czy jest mądry to wątpię, bo z miejsca taki NIKT dyskredytuje 2 tys. lat Kościoła, szasta pojęciami o których nie ma zielonego pojęcia, wplata jakieś frazesy europejskie dla zaimponowania ociężałemu umysłowo
@arczer: "Masowa produkcja bezmyślnych, posłusznych, bezideowych, omamionych konsumpcjonizmem cielaków to jakaś dobra droga? xD"

Pomijając, że świat idzie w stronę ekologii, a więc i edukacja w tej dziedzinie jest najwyższa w historii, to... wciąż nie masz racji. Nie dziwi mnie to, wszak masz się za wybrańca, a jesteś zwykłym przeciętniakiem z przerostem ego.

"W jakiej? Ty wiesz w jakiej żyjemy i dokąd to zmierza? Szczególnie ostatnie wydarzenia pandemiczne oraz nowy plan
@Abstrakt: idź zjadać medialną papkę dla półgłowków o ekologii, o bezpieczeństwie. Tak, wszystko dla naszego dobra xD
I tacy myślą właśnie, że są lepsi, bo ich media połechtają komplementami, bicz pliz xd
@arczer: ile polska ma uczelni na światowym poziomie? Bo mówisz, że ta polska edukacja to jest dobra
Nie jest. Polskie uczelnie to dno, i polski system edukacji to dno. Tylko zakompleksiony husarz, któremu wmawiano całe życie, że polacy to naród wybrany może twierdzić inaczej XD
@Krejziismylife: tu też przylazłeś spierdoksie ze swoją sraczką? xD
To że system edukacji u nas to dno to fakt i ty jesteś przykładem. Nawet nie zrozumiałeś o czym jest temat. Ja krytykuję cały aktualny system edukacji. Europejski i polski bo jesteśmy jego częścią.