Wpis z mikrobloga

Nie mogę tam odpowiedzieć więc tutaj to zrobię.

jesteście zakałą europejskiego modelu edukacji i nigdy nie podałbym wam ręki

Chcesz powiedzieć, że ten model edukacji jest wspaniały? Masowa produkcja bezmyślnych, posłusznych, bezideowych, omamionych konsumpcjonizmem cielaków to jakaś dobra droga? xD

"i nie zdają sobie sprawy w jakiej rzeczywistości żyją"

W jakiej? Ty wiesz w jakiej żyjemy i dokąd to zmierza? Szczególnie ostatnie wydarzenia pandemiczne oraz nowy plan ekologiczny dla motłochu? Masz się za jakiegoś lepszego, oświeconego? Bo ślinisz się na każdy przejaw socjalizmu, bo krytykujesz wiarę? Bo na portalu dla pierdoxów wklejasz ambitne obrazki znalezione w necie? To jakaś misja czy jak każdy lewus robisz to żeby ktoś płacił na jakimś portalu z żebraniem.
Wielki inteligent psia jego mać xD
@myrmekochoria zawołacie go bo ma mnie na czarno
#myrmekochoria #bekazlewactwa
a.....r - Nie mogę tam odpowiedzieć więc tutaj to zrobię.
 jesteście zakałą europejsk...

źródło: comment_1635863769hJ4csKmDUp8eWe4DqHQ0aL.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wmawiano całe życie, że polacy to naród wybrany


@Krejziismylife: tobie wmawiano że to naród wysrany i stąd masz takie a nie inne mniemanie o sobie. Wmawianie takich rzeczy jest skuteczne tylko na podatny, słaby i pełen problemów grunt. Jest was jakaś grupa i na pewno raźniej w tym szambie, można sobie poplusować wpisy plujące na Polaków, od razu cieplej na serduszku ;)
  • Odpowiedz
@arczer: naród w którym rządzi pis, a oszołomy z konfy są w sejmie nie może być mądrym narodem. W kraju w którym powiedzenie prawdy o polakach jest traktowane jako zdrada narodu nie może byc normalnie
  • Odpowiedz
@arczer: miałem. To naród podludzi. Czego jesteś przykładem.
Ps. Nie próbuj marnych sztuczek ze zepchnięciem mnie do roli tego młodszego. Bo tak to robią bardzo głupi ludzie, którym się wydaje, że wiek to gwarant wygranej. Czyli zwykłych Januszu mentalnych
  • Odpowiedz