Wpis z mikrobloga

Co to za fikołek? Jak chcesz atakować katolików, to chociaż na argumenty, a nie manipulacje.

Poniżej wklejam źródło autora lewicowego, z którym się w miarę zgadzam.


@GhorgorBej: jak zwykle bierzecie sobie fragmenty i interpretujecie pod własny światopogląd. Równie dobrze można to zinterpretować w ten sposób że bóg chce mieć samych obojniakow. Ale oczywiście TY NIE ZNASZ OFICJALNEJ WYKŁADNI KOŚCIOLA LEWAKU, WIEC NIE MASZ ARGUMENTÓW ELO!!!!!!1111111111111111

Ta ksiażka celowo jest tak
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: zródlo jakie podałem jest lewicowe i nie ma raczej większej polemiki na temat tego cytatu.

Sens jest bardzo wyraźny gdy wkleja się pełne zdanie, a tutaj przytoczony jest fragment listu do Galatów od połowy zdania. Do tego z wielką literą na początku.

"Nie ma już Żyda ani poganina, nie ma już niewolnika ani człowieka wolnego, nie ma już mężczyzny ani kobiety, wszyscy bowiem jesteście kimś jednym w Chrystusie
  • Odpowiedz
zródlo jakie podałem jest lewicowe i nie ma raczej większej polemiki na temat tego cytatu.


@GhorgorBej: nie ma to dla mnie znaczenia kim jest wypowiadający się. To co zastosowałeś to argumentum ad verecundiam. Jest to pozamerytoryczny sposób argumentacji stosuje się go kiedy nie ma się nic do powiedzenia.

Sens jest bardzo wyraźny gdy wkleja się pełne zdanie, a tutaj przytoczony jest fragment listu do Galatów od połowy zdania. Do tego z wielką literą na początku.

"Nie ma już Żyda ani poganina, nie ma już niewolnika ani człowieka wolnego, nie ma już mężczyzny ani kobiety, wszyscy bowiem jesteście kimś jednym w
  • Odpowiedz
@R187 typowe, aż przypomina mi się, jak Cejrowski dywagował, że nie musi się słuchać tego, co papież powie, bo on wie lepiej, co Bóg chcę xDDD Polscy biskupi doprowadzą religię katolicką w takie skrajności, że zaraz wykluczą Jezusa i przyjmą innego świętego za najlepszego patrona, który będzie pasował do ich rekoryki.
  • Odpowiedz