Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kRpt: ja się w to nie wglebialem ale chyba zostawili w ofercie tylko stare premium, stąd jak kupowałeś to tańsze białko to ceny wzrosły
@kRpt: Ostatnio kupiłem 3kg Real Pharma WPH na promocji z apteki doz.pl jakiś mireczek wrzucał za 170zł. #!$%@?ć kfd. Byłem ich zwolennikiem, ale nie fanboyem i przerzucam się też na coś innego. Nie chce mi się wierzyć w taki nagły skok serwatki białka, śmierdzi mi tu zmową cenową. Jakoś Trec czy Scitec czy inne Olimpy nie urosły tak cenowo o 70%. Przecież takie KFD ma już ceny jak Sciteci i inne
@kRpt: @icosahedron: @iMarek22: Trzeba poczekać do black friday, kupić z 15kg na cały rok po promocji i niech spierdzielają ze swoim windowaniem cen. Tak jak mówię, może to moja teoria spiskowa, ale wydaje mi się, że kfd za bardzo się "poczuło" na rynku i doszło do lekkiej zmowy cenowej, a to zasłanianie się covidem, kryzysem, dostępnością serwatki mi tutaj śmierdzi. Może jeszcze niech powiedzą, że to wina kryzysu związanego
z ciekawości sprawdziłem bulkpowders i bez żadnej specjalnej promocji wychodzi 2.5kg wpc za 146zł
chyba będę śledził wyprzedaże i kolejne zamówienie na białko będzie u nich