Wpis z mikrobloga

a wg. mnie większość społeczeństwa to normalni ludzie, zmęczeni takimi propagandowymi hasłami i ideologiami - i ja do nich należę. Średnio mnie obchodzi czy obok przy stoliku siedzi osoba homo czy hetero, żyd czy katolik, biały czy czarny. To właśnie z ludźmi którzy na to wszystko zwracają uwagę jest coś nie tak. Więc jak idę na ciastko, to wybieram lokal który w klientach widzi po prostu ludzi, a nie segreguje ich i
  • Odpowiedz
@lhotse89:

a wg. mnie większość społeczeństwa to normalni ludzie, zmęczeni takimi propagandowymi hasłami i ideologiami - i ja do nich należę.


Tacy jesteście zmęczeni i tak was nie obchodzi, że nie możecie przestać o tym #!$%@?ć na okrągło. Większość treści o lgbt to dociera do mnie od prawaków (i takich biednych zaszczutych przez gejów centrystów) z wykopu. Dali w google informację, że jak chłop z chłopem pójdzie do kawiarni na randkę, to goście czy obsługa nie będą się na nich krzywo patrzeć. Jaki w tym problem, gdzie tu propaganda czy
  • Odpowiedz
@Krs90: @Krs90: po pierwsze bystrzaku, to gdzie ja napisałem cokolwiek o krzyżach? A po drugie, symbole religijne czy ideologiczne (czy to krzyż czy tęczowa flaga) ignoruję w równym stopniu. Przeszkadzają mi tylko gdy są eksponowane nachalnie bądź w instytucjach publicznych - prywatnie niech każdy wiesza sobie na ścianach co chce. A w moim wpisie nie ma mowy o takich symbolach, tylko o kretyńskim zwracaniu uwagi na orientację klienta.
  • Odpowiedz
Tacy jesteście zmęczeni i tak was nie obchodzi, że nie możecie przestać o tym #!$%@?ć na okrągło


@strfkr: właśnie dokonałeś samozaorania, bo to wy, lewacy, #!$%@? o tym na każdym korku. Chcecie wmówić światu dookoła problemy które nie istnieją. Czy wy w końcu zrozumiecie że przeciętny Polak ma w dupie cudzą orientację seksualną, wiarę czy kolor skóry? Gdzie wy żyjecie że potrzebujecie specjalnych tabliczek czy oznaczeń, żeby czuć się bezpiecznie?
  • Odpowiedz
@lhotse89:

właśnie dokonałeś samozaorania, bo to wy, lewacy, #!$%@? o tym na każdym korku.


Ale to ty jesteś autorem wpisu o lgbt, pod którym właśnie piszemy, a nie ja
  • Odpowiedz
@lhotse89: wiadomo, że to jest "virtue signalling" ale jednak jak przyjdzie sobie dwóch chłopaków i złapie się za ręce czy da sobie buziaka to w takim miejscu po prostu nie będzie ludzi, którzy krzywo popatrzą czy coś powiedzą. Dlatego właśnie, że ludzie nieprzyjaźni lgbtitd nie pójda do miejsca przyjaznego lgbtitd.
  • Odpowiedz
Średnio mnie obchodzi czy obok przy stoliku siedzi osoba homo czy hetero, żyd czy katolik, biały czy czarny.


@lhotse89: zapomniałeś tylko dodać, że średnio cie też obchodzi gdy ktoś jest dyskryminowany, że samorządy czy rząd wprowadzają strefy wolne od LGBT.

Vive znieczulica

  • Odpowiedz
@ZmiksowanaFretka: "średnio mnie obchodzi" śmiała teoria ( ͡° ͜ʖ ͡°) To fascynujące jak próbujecie na siłę dopowiedzieć sobie coś do mojej wypowiedzi, żeby łatwo było wam zaszufladkować rozmówcę i zrobić z niego kogoś innego
  • Odpowiedz
@strfkr:

A ty ewidentnie nie masz tego w dupie, tylko masz ból dupy o to.


Pragnę zauważyć, że to właśnie ty masz ból dupy o moje zdanie ( ͡°
  • Odpowiedz
@lhotse89:

I o tym piszę ciemnoto, żyją różni ludzie i nie zgadzam się na ich segregowanie na takich i owakich. To lewactwo na siłę chce szufladkować i dzielić ludzi


Jakie szufladkowanie xD. To jest dosłownie przeciwieństwo szufladkowania, bo osoby lgbt mogą się tam czuć normalnie i nie być traktowane inaczej. Ta informacja właśni to oznacza, a nie że są osobne miejsca kolorowe dla lgbt xD
Jak lokal ma napisane, że
  • Odpowiedz
To jest dosłownie przeciwieństwo szufladkowania, bo osoby lgbt mogą się tam czuć normalnie i nie być


@strfkr: tak, bo normalny człowiek nie zwraca uwagi na płeć, wyznanie, orientację czy kolor skóry

Jak lokal ma napisane, że jest przyjazny dla matek/rodziców z dziećmi


@strfkr: ludzie z dziećmi potrzebują specjalnej infrastruktury/miejsca, tak jak niepełnosprawni, więc nie rzucaj takich durnych porównań
  • Odpowiedz
Najlepsza kawiarnia w Krakowie. Taka kawa i cynamonki, że dla mnie mogliby być przyjaźni nawet rodzynkom w serniku
  • Odpowiedz