Wpis z mikrobloga

  • 144
Tera to jak widzisz na silowni typa w tanktopie z jakimś groźnym napisem (never end fight albo coś takiego), usztywniacze na nadgarstki i w 90% broda+warkoczyk to wiesz ze zaraz będzie robił jakieś paused box half single leg zombie deadsquat w tempie 2137 i to ciężarem który milfy na sali obok robią barki
potem zrobi uginanie młotkowo i do domu.
#mikrokoksy #mirkokoksy #trojboj #silownia
  • 43
  • Odpowiedz
@scuhcaj: ostatnio przychodzi gość, caly sprzęt sbd, koszulka jakąś eat train sleep repeat, mobilizowal się z 20minut,jakies cuda wyczyniał myślę sobie pewnie będzie konkretne ciężary robił, w pewnym momencie słyszę ze ktoś rzuca o ziemię ciężarem, ryczy jakby rekord świata robił, patrzę a gość 140kg ledwo robi i to jeszcze z podwyższenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@scuhcaj: kolejną prawidłowością jaką widzę na sieciówkach jest to że typy w koszulkach dzika chodzą w stadach, nigdy nie widziałem pojedyncznej osoby w koszulce wk, to zawsze są minimum 2-3 osoby w wieku gimnazjalno/licealnym trenujacych razem, budzi rozważania nie hejtuje ofc bo w sumie nie ma o co
  • Odpowiedz
  • 3
@scuhcaj chodzę na siłownię od lat ale mimo wszystko myślałem, że tylko ja mam takie spostrzeżenia jak Ty. :-)
Mnie zawsze bawiło to, że obowiązkową koniecznością jest posiadanie ciuchów Under Armour.
  • Odpowiedz
@scuhcaj: najlepsi są ci z WK dzik. Jak widzę takiego w szatni to już wiem, że zaraz jakaś ławeczka będzie zajęta. Jeszcze agenci, którzy noszą bluze z kapturem i mają łeb zakryty, nie wiem czy to jakaś fobia społeczna i gość chce by nikt go nie widział czy jak.
  • Odpowiedz
@Hloow: ćwiczysz rekreacyjnie/dla siebie, czy nawet pod wynik, ALE nie startujesz w zawodach kilka razy w roku, to sprzęty dla elity są zbędnym wydatkiem wg mnie, jak od czasu do czasu skoczysz na zawody typu debiuty to powersystem, stroj na wf i ogień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hloow: Nie no nie chodzi mi o sam sprzęt jak ktoś chce to może sobie nosić i nie wzbudza to mojej uwagi jak ktoś normalnie ćwiczy najwyżej zauważę, że ma i tyle, chodzi mi bardziej o takakie darcie mordy rzucanie kiedy się robi niewielkim ciężarem wygląda trochę zabawnie albo żałośnie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Hloow: Najsmutniejsze jest to, że wyżej komentujące osoby dają #!$%@? o to co, kto jest ubrany. Niech każdy chodzi jak chce, nic wam do tego. Później wychodzą akcje, jak z tym chłopakiem co na bieżni kolkę popijał. Zakompleksione towarzystwo
  • Odpowiedz
@Hloow: to nie o to chodzi co trzeba robić żeby chodzić w WK, no ale skoro użytkownicy tych ubrań tworzą stereotyp ludzi którzy na siłownie idą w grupce po to żeby głównie #!$%@?ć głupoty z kolegami i zajmować jedną ławkę przez 4 godziny to coś w tym jest

@Eliasz5000: lepsze auto jest po prostu lepsze. szybsze, bezpieczniejsze, lepiej wyposażone, wygodniejsze, z kolei osobie z trudem siadającej mase własnego
  • Odpowiedz