Wpis z mikrobloga

Hej - byliście już kiedyś w Kielcach. My pojechaliśmy tam ostatnio na weekend i zdziwiliśmy się, że to miasto jest takie fajne. Może i "wieje" na dworcu, może i wpadł nam w rękę jakiś scyzoryk, ale ten wyjazd był naprawdę ciekawy. Zobaczcie co widzieliśmy i dlaczego uważamy, że warto tam pojechać - 20 powodów aby wybrać się do Kielc
Jeśli tekst się Wam spodobał, to dajcie kopniaka.

#polska #kielce #swietokrzyskie #podroze #podrozujzwykopem #atrakcyjnapolska #weekend #wakacje #ciekawostki #zainteresowania
PrzekraczajacGranice - Hej - byliście już kiedyś w Kielcach. My pojechaliśmy tam osta...

źródło: comment_1635667712XBl70IjEAuCdp6gnnrjOHC.jpg

Pobierz
  • 16
@wulkix: to prawda, powietrze mamy gówniane, czasem gorsze niż Kraków. #!$%@?łbym prądem ludzi, którzy palą gównem w piecach. Z pracą faktycznie #!$%@?, ciężko tu o coś lepszego niż minimalna, aczkolwiek graficy czy informatycy mogą mieć się nieźle. Ja tłumaczę zdalnie, więc nie jestem szczególnie dotknięty sytuacją na lokalnym rynku pracy, ale wiem, za jakie pieniądze pracują znajomi.

@Orzeech: z połową ceny krakowskiego mieszkania to bym nie przesadzał, nowsze osiedla to