Wpis z mikrobloga

Rok temu 20 Października 2020 zrobiłem niechlujną mapę szuro-prawaków...
Po roku stwierdzam, że pora na aktualizację. Ze względu na wydarzenia w kraju i w internecie zmianę pozycji dostają:
-Robert Bąkiewicz zamiast Ewy zajączkowskiej
-Patryk Jaki zamiast Szymona z kanału Wojna idei (Przepraszam z tego miejsca, że umieściłem tą osobę w tamtym zestawieniu, mimo bycia sceptycznym wobec tej osoby uważam, że bardzo daleko mu do zaszczytu w tym miejscu).
-Konrad Smuniewski w miejsce nieaktywnego już tak bardzo Wojciecha Sumlińskiego.


#neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #polityka
GrochenMochen - Rok temu 20 Października 2020 zrobiłem niechlujną mapę szuro-prawaków...

źródło: comment_16355893157qKWsNlW4fSHpwAIKYuQpk.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@paruweczkowy_kapitalista: Jego filmy i te teorie spiskowe idealnie pasują się w rytm szurowstwa i prawactwa.
@kopytko1234: Jakoś już praktycznie nic o nim nie słyszę więc wyleciał z tej listy.
@szunis: Oni są w TV, moja lista głównie opiera się na bohaterach, którzy są znani w internecie. Jakbym miał każdego wrzucać z TV to z 100 osó miałby z Telewizjirepublika i TVP xd
@josedra52: Kurcze nie znam go, więc
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@GrochenMochen: Nie przepadam za Szymonem ale stawianie go w tym gronie to byłoby zupełne nieporozumienie. Może i forsuje swoją wizję świata ale ta wizja świata nie jest jakaś ekstremistyczna, porównaj to teraz z taką Kają xD

Edit: Według mnie podobna sprawa z Tanajno, gdzie mu do takiego Jabłonowskiego, zupełnie inny poziom.
  • Odpowiedz