Wpis z mikrobloga

Rok temu 20 Października 2020 zrobiłem niechlujną mapę szuro-prawaków...
Po roku stwierdzam, że pora na aktualizację. Ze względu na wydarzenia w kraju i w internecie zmianę pozycji dostają:
-Robert Bąkiewicz zamiast Ewy zajączkowskiej
-Patryk Jaki zamiast Szymona z kanału Wojna idei (Przepraszam z tego miejsca, że umieściłem tą osobę w tamtym zestawieniu, mimo bycia sceptycznym wobec tej osoby uważam, że bardzo daleko mu do zaszczytu w tym miejscu).
-Konrad Smuniewski w miejsce nieaktywnego już tak bardzo Wojciecha Sumlińskiego.


#neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #polityka
GrochenMochen - Rok temu 20 Października 2020 zrobiłem niechlujną mapę szuro-prawaków...

źródło: comment_16355893157qKWsNlW4fSHpwAIKYuQpk.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GrochenMochen: zastanawiam sie nad slusznoscia tam Jablonowskiego, bo imho to aktor, ktory ogrywa role (ze gra ja caly czas to inna sprawa). Wykreowal sobie pewna persone i tyle. Nie mam pojecia jakie poglady ma faktycznie, ale jego postac jest zbyt sprzeczna by byla prawdziwa
  • Odpowiedz
@GrochenMochen:
1. Max Kolonko - to człowiek dosłownie chory psychicznie. Powtarzam: dosłownie.
2. Marcin Rola. Jego wypowiedzi miażdżą, chociaż go już można uznać za zdrowego.
3. Ator (chociaż nie wiadomo czy nie udaje żeby nabić sobie kliknięć, zakładając że nie to ma trzecie miejsce)
4. Chyba Cejrowski
5.
  • Odpowiedz
W ogóle mamy od #!$%@? kompromitujących cytatów takiego Korwina czy trochę nawet nowego wolnorynkowego narybka: Menztena (już się pojawiają).
Za to takiego Zandberga czy Ikonowicza prawacy ni #!$%@? nie potrafią zacytować podobnej klasy bredni.
Dlaczego? Domyślam się i wiem.
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: Wywaliłeś gościa od Wojny Idei, a zostawiłeś Tramwajno? Trochę bez sensu.
Poza tym, Sumliński trochę się jednak ostatnio uaktywnił, w związku z premierą filmu Powrót do Jedwabnego.
  • Odpowiedz
@GrochenMochen: OK, może nie jestem na bieżąco, bo Tramwajno też nie jest z mojej bajki i nie za bardzo mam ochotę go słuchać.
Ale Sumliński jednak zasługuje, żeby być na liście IMO.
  • Odpowiedz
@bircov: Sam będąc przedsiębiorcą i to z branży wrażliwej byłem na jego grupie protestu przedsiębiorców (myślałem, że to normalny ruch gdzie będzie mozna z władzą i z samorządami wynegocjowac odpowiednie warunki do prowadzenia zajęć czy otwarcia siłowni i resturacji). Jednak naa tej jego stronie i grupie był taki wylew szurstwa i bredni, a on nic z tym nie robił więc tylko utwardził się tam na liście.
Co do Sumlińskiego jak
  • Odpowiedz