Wpis z mikrobloga

Cześć, coraz częściej myślę o wejściu na cykl propionatem testosteronu. Chciałbym by trwał on od 6-8 tygodni, z dawkowaniem po 50 mg co dwa dni i chcę by to był mój jedyny cykl w życiu. W związku z powyższym czy jest sens wchodzenia na taki cykl, na jakie realne efekty można liczyć, i czy po cyklu efekty zdobyte na testosteronie utrzymają się jeśli będę tak samo ćwiczyć i zapewniał zapotrzebowanie kaloryczne, czy może spadną do efektu sprzed naturalności?
#silownia
#mikrokoksy
#sterydy
  • 24
  • Odpowiedz
@xefreniks231: I chcesz wchodzić na teścia? xD Ziomuś trzymaj makro, zrób 90kg normalnie żarciem, do tego ćwicz i nagle zrozumiesz, że koksy to idiotyzm. Chyba, że chcesz być gwiazdą i mierzyć się z najlepszymi (xD) ale to 100kg musisz mieć conajmniej. Tak to teściu Cie spompuje, a po cyklu wszystko spadnie bo nie masz nawyków żywieniowych żeby to utrzymać. Jak złapiesz nawyki to zobaczysz, że teściu nie jest potrzebny. Pozdro
  • Odpowiedz
@xefreniks231: Kolego, ważysz 79kg przy 182cm wzrostu to chyba widzę jakie masz nawyki żywieniowe niejadku ;)

Naprawdę ćwiczysz parę lat regularnie i nie potrafisz zrobić 90kg przy Twoim wzroście? No ziomuś nie rozbrajaj mnie. Zacznij jeść porządnie, dojdź do 90kg i będziesz zajebiście wyglądał bez tego śmiesznego teścia. Regularność jest najważniejsza pamiętaj. Albo zrób jak Ty chcesz i i tak po cyklu wszystko Ci spadnie.

Bądź konsekwentny, a zobaczysz że bez
  • Odpowiedz
Dobrze widzę że nie ma sensu dalej tego ciągnąć, bo temat zszedł na to żeby koniecznie udowodnić mi że nie wiem jak jem :), mimo wszystko dziękuję za odpowiedzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@xefreniks231 prawie każdy tak sobie myslal wchodzac na cykl. Bo prawie kazdy mysli ze ta mini dawka nim pozamiata. A taka poczujesz moze na poziomie libido, nic nie urosniesz.
  • Odpowiedz
@xefreniks231: Jak już koniecznie chcesz w to wchodzić, to wbijaj chociaż te 350 tygodniowo cypio/enana, czyli np. 100 co drugi dzien. Mniej nie ma sensu. No i zapomnij o 6-8 tygodniowym cyklu. Nic nie zbudujesz, namieszasz sobie w hormonach. Ogólnie jeśli planujesz jak to napisałeś "jeden cykl w życiu" to lepiej odpuść.
  • Odpowiedz
@xefreniks231: mam kolege ktory byl na cyklu przez 3 miesiace i moim zdaniem nie zrobil zadnego progresu na takim czyms tylko on wbijal 1.25 ml enana co piesc dni robil odblock ale moim zdaniem nic mu to nie dalo wiec jak koledzy pisza takie krotkie cykle nie maja sensu swoja droga mam tez kolege ktory sie juz bije drugi rok a cwiczy moze ze 2-3razy w miesiacu pije i pali jak
  • Odpowiedz