Wpis z mikrobloga

#!$%@? czy tylko ja pomimo nawet całkiem zgranego teamu nie mogę pokonać w 4 etapie po raz drugi nieśmiertelnego na średnim poziomie trudności? #!$%@?, no nie da rady. Za dużo wokół niego tych przydupasów i czego by się nie robiło to i tak każdego #!$%@?ą ( _)
Już się boję co się dzieje na trudnym..
#wot
  • 16
@akarw1234: Grałem dzisiaj w ten tryb przez większą cześć dnia i widziałem tylko 2 wygrane bitwy z tym klocem na 4 etapie, obie na średnim poziomie. Na trudnym jest tak samo tylko boty mocniejsze się respią. Ogólnie to nie mam pojęcia jak go pokonać. Chyba jednak trzeba będzie uzbierać te 130 kluczy żeby odblokować ostatni kawałek wiadomości.
@akarw1234: No tak. Do najtrudniejszego trybu mieliśmy chyba 4 podejścia i dopiero za czwartym się udało. Generalnie najlepiej grać średni, bo jest najbardziej efektywny, ale najtrudniejszy raz chociaż trzeba wygrać :)
@vdr: Polecasz może któryś czołg do tego trybu? Osobiście najbardziej mi spasowała dwururka, a przynajmniej najlepiej sobie nim radzę. Co do weakspotów to ja jestem dupa nie snajper i ledwo co je trafiam, imo powinny być większe
@przem73: Na łatwym i średnim to imo albo 13 90, albo T-54. Te wydają się najlepsze. O ile oczywiście umiesz grać, bo lightem można się wywalić szybko, ale działo i dpm ma super.

Włoch ma tragiczną celność i czas skupiania. Szczególnie z Nieśmiertelnym trudno walczyć, bo trudno trafić w te weakspoty. Natomiast fajnie nadaje się na farmienie mobków.

Centurion jest beznadziejny.... Ani obrażeń, ani prędkości...

A dwururka chyba wydaje się najlepsza
@vdr: Akurat dzisiaj zrobiłem parę rundek na najtrudniejszym oraz udało mi się dzisiaj narazie wygrać jedynie na centurionie, ze względu na czas przeładowania bo chroniłem dupę innym latających min oraz celność i czas skupiania, łatwiej w weakspoty wchodzi. Co do włocha to racja, walka z bossem to tragedia. T49 jest zajebisty szczególnie z natychmiastowym przeładowaniem. Każdy ma swój styl, imo najprzyjemniej się na dwulufowcu gra :)