Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak słyszę redpillowe #!$%@? mojego kolegi i widzę zgrywanie samca alfa, to aż mnie skręca w środku. Wierzy, że wysokimi zarobkami, drogim autem, charyzmą i statusem sprawi, że kobiety będą go pragnąć xD Zwala brak powodzenia na stulejarski charakter i brak dużego majątku, kompletnie pomijając swój wygląd 3-4/10. Nie dość, że ma słabą genetykę to jeszcze uważa część sposobów dbania o siebie za pedalskie i ciotowate xD Gość próbuje ze mną konkurować i zdarza mu celowo walnąć tekstem z zamiarem lekkiego ośmieszenia mnie przy innych znajomych (z charakteru jestem bardziej introwertyczny od niego i nie cierpię odpierać takich ataków) co jest bardzo chamskie. Nie zdaje sobie sprawy, że jestem kilka punktów atrakcyjności nad nim i i tak nie gramy w tej samej lidze na rynku matrymonialnym. On myśli, że ja mam większe powodzenie, bo mam trochę więcej hajsu. Jestem ciekaw kiedy odpuści i połknie czarną pigułkę. W sumie mój inny kolega odpuścił sobie takie próby ośmieszenia mnie, dopiero gdy spróbował tego przy różowej z którą flirtowałem, a ona najpierw go zignorowała, a za drugim razem sama go zripostowała, a mi dała komplement i przytulaska xD Teraz gość mnie szauje i mam wrażenie, że się mnie boi. Też macie znajomych co się tak zachowują? Ja naprawdę nie chcę chamsko pojechać po jego aparycji, ale te docinki z jego strony mocno mnie denerwują i obawiam się, że palnie czymś przy jakiejś różowej, która nie będzie tak aż tak cięta. Nawet jak ona to oleje, to zmniejszy mi to pewność siebie.

#blackpill #redpill #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6179ec9c0c44dc000ab17b27
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 37
@czeskiNetoperek: redpill to cope i wysryw, tak samo pua i inne mgtow, ale blackpill?

Uważasz że co, prawdziwy jest bluepill gdzie kobiety doceniają dobre charaktery i ignorują brzydkie mordy? Blackpill jest najbardziej zdroworozsądkowy bo mówi o tym co każdy może zaobserwować - najważniejszy przy wyborze partnera jest wygląd, konkretnie wzrost i morda oraz szczupła sylwetka, kasa jest mało ważna, ilość mięśni tak samo, charakter nie jest ważny - wystarczy żeby byl
@Pozytywny_gosc: Kasa jest ważna w pewnych widełkach, choć znam kilka przypadków, gdzie baby utrzymują chadów, a ci albo totalnie leserują, albo robią w gówno-pracach. To samo z wykształceniem. Coraz więcej przypadków, kiedy pani magister (oczywiście po gówno-kierunku) wiąże się z sebą po zawodówce albo gimnazjum.
@AnonimoweMirkoWyznania: Też czasem z zawiści usłyszę, jakieś próby zniszczenia mojego wizerunku. Wtedy wystarczy podziękować i się uśmiechnąć, a nawet pociągnąć temat dalej i lekko się z siebie ponabijać przy wszystkich. W tłumie ludzi dużo milej widziana jest skromność aniżeli darcie #!$%@? w języku krasnali. Fajnie to psuję zabawę takim przegrywkom.
@AnonimoweMirkoWyznania:

to zmniejszy mi to pewność siebie


Clue całego wpisu. Widać, że jesteś toksyczny i trzymasz mniej atrakcyjnego kumpla przy sobie, żeby podbudować sobie ego, poczuć się lepszym i - jak sam przyznałeś - z innej, wyższej ligii.

Also: kolejny bajt z „kolegą”, który nie istnieje, ale teoria pod spierdoksy ma się zgadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bml: Gość tym jednym zachowaniem pokazuje, że jest odwrotnością samcy alfa. Samiec alfa skomplementuje innego faceta, to daje jasny sygnał otoczeniu, że jest pewny siebie i nie boi się konkurencji innych samców. Laski to czytają bezbłędnie. Ten koleś zachowuje się dokładnie odwrotnie, pokazują towarzystwu, że nie jest pewien siebie. I właśnie dlatego koleżanka odważyła się go zganić.

W ogóle temat samcy alfa jest bardzo ciekawy bo większość ludzi ma absolutnie złe
bml:


@AnonimoweMirkoWyznania: z książek pua się takich głupot dowiedziałeś? Po pierwsze bycia samcem alfa nie da się opisać ani wrzucic do jednej definicji, bo to wypływa z genów i naturalnego ich zachowania.

Po drugie jak weźmiesz jakiegoś przegrywa i zacznie książkowo się napinac jak samiec alfa i znaczyć teren to co myślisz że nikt się nie skapnie,? Chocny przegryw był dobrym aktorem to i tak każda wyczuje w nim betę.

W
rywanie samca alfa, to aż mnie skręca w środku. Wierzy, że wysokimi zarobkami, drogim autem, charyzmą i statusem sprawi, że kobiety będą go pragnąć xD


@AnonimoweMirkoWyznania: nie beda. wasz podstawowy blad polega na tym ze stawiacie tzipe jako cel, a redpill tego nie robi. redpill kaze poprostu byc mezczyzna i uczy zarzadzac emocjami kobiet, bo to robia mezczyzni. tematyka damsko meska jest szeroko opisywana ze wzgledu na popyt.

celowo walnąć tekstem
@AnonimoweMirkoWyznania: niby ok, masz jakieś dowody na to, że jesteś od niego atrakcyjniejszy. Nie jest czasami tak, że są one wyolbrzymione i dostosowane do tego, co chcesz, żeby było? Przedstawiasz go tylko w złym źle,on cię tylko atakuje, to on ma wysokie ego i tylko ten pozer tobie zazdrości.

A co jeśli to ty źle odbierasz jego teksty, jesteś pozerem jeśli chodzi o związki i masz zbyt wysokie ego odnośnie swojego
@AnonimoweMirkoWyznania ale tu nie ma nic do rzeczy kasa, status czy charyzma. Ludzie zwykle szukają kogoś na podobnym poziomie do siebie, zarówno atrakcyjności fizycznej jak i ogolnego ogarnięcia w życiu. Inaczej mogą wyjść niedopasowania prędzej czy później, które spowodują ogromną przepaść. No chyba że mowa o hipergamicznych bestiach, a na takich chyba zależy twojemu kumplowi i tobie w sumie też.

Oskarek deweloperski pewnie nie zainteresuje się Żanetą z wiejskiego kółka różańcowego, on