Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, ogłaszam konkurs, do zgarnięcia 5 dyszek przelewem ekspresowym. :)

Jako że zleciłem stworzenie strony internetowej, w celu usprawnienia całego procesu prowadzenia, sprzedaży, przedstawienia się, to potrzebuje chwytliwej nazwy domeny (nie wiem czy to tak się nazywa, potrzebuje po prostu zajebistej nazwy na stronę).

Dla osób z tagu nie związanego z mikrokoksy, nie znających mnie... Nazywam się Mateusz Lewandowski, jestem trenerem online, specjalizuję się zarówno w dietetyce jak i treningu siłowym, trenuję od 9 lat, od 2 lat startuję też w zawodach z małymi sukcesami, jestem marzycielem, jestem upartym #!$%@? co jak sobie coś zaplanuje, to nie ma #!$%@? że zrezygnuje. Co mnie wyróżnia, chociaż w sumie nie tutaj bo tag #mikrokoksy jest zajebisty, to, to że swoje działania opieram o naukę, a nie info wyssane z palca. Z mniej ważnych rzeczy, jestem mistrzem polski (wygrałem plastikowy pucharek i medal), kiedyś byłem przegrywem, ale udało mi się uciec, mam różową, mam psa, kocham Mamę, Taty nie mam... dobra koniec tego #!$%@?, kto chce 5 dych? :D

Słowa klucze na ten moment: Lewus, Lewandowski, Mateusz.
Niektórzy już trochę mnie tutaj kojarzą, to może coś im do głowy przyjdzie.

Zwycięzcę wyłonię do końca dnia jutro, żeby nie było że lecę w #!$%@?, dam screen z potwierdzeniem przelewu w komentarzu tutaj.

Dajcie plusy, niech to się trochę rozbuja, DZIĘKUJE.

#rozdajo
#konkurs
#mikrokoksy
#lewusmusisz
#sterydy
#dieta
#silownia
#mirkokoksy
  • 71