Wpis z mikrobloga

@ShadyTalezz: i szach mat w te Twoje fikołki ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tej pracy masz też opisane to, co mi się udało wydedukować. Czyli, że osoby inteligentne mają większe predyspozycje do słuchania bardziej złożonej muzyki i że słuchanie takiej właśnie muzyki pozytywnie wpływa na inteligencję.

ale wcale nie zaczęło, znowu teza, której nie będziesz miał jak poprzeć xD


Tu się klania efekt Flynna, który przestał
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj:

i szach mat w te Twoje fikołki

Ziomek, teksty, które mi wrzuciłeś i podkreśliłeś nie pochodzą nawet z wniosków tego badania, tylko ze wstępu, który opisuje różne podejścia do tematu i tezy, z tej samej części badania mógłbym ci wrzucić taki kawałek tekstu:

Musical intelligence is presumed to develop more
  • Odpowiedz
w skrócie to dyrdymały, na koncerty Sanah chodzą tzw. wszyscy, no poza małymi chłopcami, takimi poniżej 12-13 lat


@SpalaczBenzyny: dałbym sobie uciąć rękę, niech stracę - nawet kutasa (ale wtedy zakład o 5 dych co najmniej) że jednak ma więcej słuchaczek niż słuchaczy. Po tekstach widać jaki jest target.
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: przy takich zasięgach to normalne, ja np. byłem na koncercie Maryli Rodowicz a jestem daleki od bycia jej fanem XD I oczywiście nie każdy kto tę muzykę lubi wpisuje się w to, co słyszymy w tekstach Sanah. Większość ludzi w ogóle nie słucha na świadomce tekstów, ale ten spektakularny sukces na pewno został podlany dobrym wpisaniem się w obraz żyćka słuchaczek, czyli szampany, czady, instagramy i starbaksy
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: rzygam tą sanah. niech sobie śpiewa w kółko o starbucksie i że chad ją wykorzystał, ale to non-stop leci w radio. gdzie nie usłyszę jakiegoś rmf/radiozet/eska etc. to leci sanah, aż rzygać się chce.

sanah -> 10 minut reklam -> znowu to o miłości co pod kocem każdy jej pragnie -> reklamy i konkurs -> sanah -> jakiś stary kawałek -> reklamy i konkursy -> sanah -> znowu to
  • Odpowiedz