Wpis z mikrobloga

Cytowany tekst...@Patol0g: kapela gra, moim zdaniem najlepsza jej piosenka


Szkoda słów

Gestem do mnie mów

Nie wiem co ja robię tu

Szkoda słów
  • Odpowiedz
@Patol0g: @yasiu94: Nie rozumiem o co ten hejt. Dobra muzyka, fajne aranżacje, słowa łatwe przyjemne w odbiorze. A Szampan chyba jej najlepsza piosenka, natomiast mimo wszystko polecam słuchać całych albumów.
No i gadka że słowa niby banalne. No a jakie mają być? 99% muzyki popularnej puszczanej w tv ma kompletnie wieśniacki beznadziejny tekst z tym że po angielsku to wielu się tak nie rzuci w ucho.
sanah będę
  • Odpowiedz
#!$%@?, laska śpiewa super popowe kawałki które wpadają w ucho to ma być do słuchania nie refleksji przegrywów XD


@PiersiowkaPelnaZiol: długotrwałe słuchanie muzyki pop obniża poziom inteligencji. Z kolei wśród słuchaczy praktycznie dowolnego gatunku muzycznego średni poziom inteligencji jest wyższy niż u słuchacza popu.

Także już wiesz czemu prawdopodobnie Ci się podoba XD
  • Odpowiedz
a no tak tak XD jakiś pubmed skoro już wystosowywujesz takie teorie :> ?


@PiersiowkaPelnaZiol: było wiele badań na ten temat, to oczywiste że słuchacz muzyki klasycznej będzie średnio bardziej rozgarnięty od głupka słuchającego disco polo, czy popu xD Chłam lecący w radiu dla większości ludzi inteligentnych jest irytujący, nazbyt prymitywny. Za to karyna ciśnie 101.1 FM cały dzień.

https://en.wikipedia.org/wiki/Psychology_of_music_preference

Źródeł tylko tyle xD To nie ja wystosowuje teorie, tylko
swietyspokoj - > a no tak tak XD jakiś pubmed skoro już wystosowywujesz takie teorie ...

źródło: comment_1635346461EShjCjkqwpEY3gthMhmG0Y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: przepraszam bardzo ale przeczytałeś cokolwiek z tych źródeł czy po prostu mi to wrzuciłeś licząc że zmienie zdanie XD?

widzę że ty raczej ten typ wykopków co mają problem co kto słucha, samemu myśląc że jest się jakimś mega mózgiem a rzeczywistość jest już inna XDD.

ale mnie śmieszysz ;p, ciekawe co byś powiedział o moim znajomym który uwielbia disco polo a w pracy słucha koncerty muzyki klasycznej jak
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: wg tych badań i artykułu występuje korelacja między gatunkiem słuchanej muzyki i cechami osobowości. Cechy osobowości z kolei korelują z ilorazem inteligencji. Twój kolega może mieć nawet IQ=160, gdyby Twoje własne wynosiło powyżej 100 i uważałabyś na matmie i angielskim w podstawówce to być może doszłabyś do tych daleko idących wniosków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz