Wpis z mikrobloga

@crahn: NIe tylko Wrocław.
Wczoraj w Poznaniu motorniczy "7-mki" na Piastowskim tak się śpieszył żeby ruszyć z przystanku że zamykając drzwi przytrzasnął starszą panią, na szczęście ktoś drzwi przytrzymał i wyszła. A później zdenerwowany faktem że cała sytuacja spowodowała że za późno rusza, ruszył "na czerwonym" czy tam dla nich "na poziomym" prosto w pieszych, którzy już mieli zielone światło na przejściu. Już myślałem że młoda kobieta którą delikatnie uderzył się
@Franzowaty: No ja takie sytuacje obserwuje we wroclawiu non stop. Az myslalem zeby kupic kamere do auta i zgrywac to codziennie w miesieczne kompilacje, by bylo contentu na pol godziny na kazdy odcinek :\
@crahn: z 2-3 tygodnie temu zgłosiłem takiego jednego asa do MPK, ale oprócz numeru zgłoszenia to nic nie dostałem na temat tego, jak sprawa została rozwiązana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@crahn: sporo jeżdżę komunikacją i jestem zdania, że nie jest z nimi tak najgorzej. Jak jeździłem kiedyś busami, to dopiero był poziom mułu i śmierć w oczach. Problem jest glownie z tramwajami i złym stanem torowisk co wymusza pewne sytuacje jak np przejazd tramwajów na późnym zielonym na fat. Kierowcy podwykonawców czasem jeżdżą mało płynnie i nerwowo, ale bez jakiś większych niebezpiecznych akcji. Kierowcy też często blokują tramwaje np w okolicy
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: z tymi ich zarobkami porównywalnymi do minimalnej to jednak trochę przesadziłeś ;) może teraz, przy szalejącej inflacji, faktycznie stawki są średnie i straciły na atrakcyjności. Ale jeszcze do niedawna, choćby przed covidem, gdy obowiązywały te same, bo w międzyczasie nie było żadnych podwyżek, to jak dla osoby nie posiadającej żadnych szczególnych kwalifikacji prócz prawa jazdy danej kategorii, za kręcenie kołem, były to moim zdaniem uczciwie pieniądze.

na początek 3900 zł