Aktywne Wpisy

WideOpenShut +23

adam-yxz +5
#krakow #referendum
Piękne będzie zesrańsko w niedzielę tych wszystkich lardorow i innych bo frekwencja na 100% będzie za niska ahahha
I bardzo dobrze! Murem za Panem #miszalski
Piękne będzie zesrańsko w niedzielę tych wszystkich lardorow i innych bo frekwencja na 100% będzie za niska ahahha
I bardzo dobrze! Murem za Panem #miszalski





źródło: comment_163526560844EZDqnYkY8Hj6FRmK2MOL.gif
Pobierzźródło: comment_1635270247f5kEjmjwcTsqje9bUdjayZ.gif
PobierzZajebiste gify (。◕‿‿◕。)
źródło: comment_1635270468UeIVGQU0c7Ix4uNFLP8BAu.gif
Pobierz