Wpis z mikrobloga

Znajomy aplikował do #lidl i nie zadzwonili do niego tylko dostał maila, że jednak go nie przyjmą, bo nie a szukajo pracowników
( ͡° ͜ʖ ͡°) kogo #lidl poszukuje na stanowisko kasjera? Osoby z wyższym wykształceniem czy jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°) imo kasjer to tylko gównostanowisko gdzie wystarczo tylko chęci do pracy
¯\_(ツ)_/¯

#heheszki #januszebiznesu #pracbaza
u.....r - Znajomy aplikował do #lidl i nie zadzwonili do niego tylko dostał maila, że...

źródło: comment_1635239746eCxKO6D4k4a4ZMCHDOGqI5.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
@kipowrot bzdura. Wysokie kwalifikacje przy takiej gownoprcy moga byc przeszkodą.
Tracą czas i kase na proces rekrutacji, badania, szkolenie BHP i szkolenie wstepne, a on im ucieknie gdy znajdzie pracę odpowoednią do swoich kwalifikacji.
Mlody, mobilny, szybko zmieni pracę gdy bedzie tylko okazja.
Wolą Grażynę bez perspektyw zatrudnic, ktora bedzie pravowac dopóki oni jej nie zwolnią.
  • Odpowiedz
@userrrr: pewnie zgłosił się ktoś w podobnym wieku do reszty pracowników albo np ktoś kto pracował na kasie 5 lat więc wiedzą że nie będą musieli mu uwagi poświęcać. Nie przywiązywałbyn do tego większej wagi
  • Odpowiedz
@userrrr: Ale ból dupy, bo jak to nie chcieli xD

Jeszcze bardzo ładnie skrojona odpowiedź a nie "skontaktujemy się z wybranymi".
Może wiek nie ten, za wysokie kwalifikacje, zbyt częsta zmiana pracy (ludzie wysyłają CV z 20 pozycjami z ostatniego roku..), skompletowali załogę już, mogło być setki powodów
  • Odpowiedz
@userrrr: Ja kiedyś, kilka lat temu, aplikowałem tez do lidla po miesiącach bezrobocia na którym chodziłem na rozmowy na których słyszałem ze oddzwonią do mnie. Potrzebowałam jakiejkolwiek stałej pracy. Nie zakładałem od razu ze pójdę na pare miesięcy i znajdę coś lepszego, jak będzie okej jak mówią to czemu nie zostać?

I dostałem podobna odpowiedzieć. Poczułem się jak ostatnie gowno.
  • Odpowiedz
kogo #lidl poszukuje na stanowisko kasjera? Osoby z wyższym wykształceniem czy jak?


@userrrr: nie wiem czemu, ale kilka lat temu znajoma ze studiów szukała pracy na wakacje (pomiędzy inż a mgr) i jej nie wzięli, bo miała za wysokie wykształcenie na to stanowisko
  • Odpowiedz
kogo #lidl poszukuje na stanowisko kasjera? Osoby z wyższym wykształceniem czy jak?


@userrrr: a on sam aplikował na to stanowisko? Nie wiem skąd to zdziwienie, najniższe stanowiska też są rozchwytywane. Tylko "konkurencja" bardziej losowo jest pewnie odrzucana, gdy nie bardzo jest co porównywać.
  • Odpowiedz
@userrrr: Najprawdopodobniej mieli kilka wolnych etatów, dostali 50 CV to wiadomo, że musieli reszcie podziękować. Rozumiem, że taka odmowa może zdołować, ale nie doszukiwałbym się w tym nie wiadomo czego, po prostu szybko skompletowali załogę i zamknęli rekrutacje. Swoją drogą, do tego typu prac polecam iść prosto z ulicy, zagadać do kierownika sklepu i zapytać o robotę, bo zanim te cv wysłane przez neta zostaną przemielone przez hr to sklep
  • Odpowiedz
Swoją drogą z perspektywy klienta to w Lidlu pracują bardzo sprawni pracownicy. Zazwyczaj robię zakupy w Lidlu i można powiedzieć że solidnie zapi**ja, Jak muszę iść później do jakiegoś Auchan to mnie coś strzela bo tempo pracy, ogarnięcie czy ogólna prezencja pracowników to przepaść. Oczywiście uśredniając bo mogą być wyjątki
  • Odpowiedz
xD jak już skończysz szkole, to zrozumiesz że akurat alkoholizm to coś nie zależnego od wykształcenia. Poprostu u tych mniej majętnych jest bardziej widoczna. Znam masę wykształconych alkoholików, i to głównie w służbie zdrowia, a medycyna to nie jest kierunek dla głąbów. Tak więc znowu rozminales się z prawdą¯_(ツ)_/¯

@Perun_93: Ale to czy ktoś przychodzi #!$%@? do pracy nie ma związku z alkoholizmem, tylko w odpowiedzialnością. I tu akurat korelacja
  • Odpowiedz
@F1A2Z3A4: No z budowlanką nie przesadzaj, robipem w brularstwie i współpracownik w czasie pracy nawadniał się kolorową, po trzech godzinach buły #!$%@? szef udawał ze nie widzi problemu ¯\(ツ)_/¯ w busie roboczym dokończył się czystą i poszedł spać
¯\
(ツ)_/¯
  • Odpowiedz