Wpis z mikrobloga

Znajomy aplikował do #lidl i nie zadzwonili do niego tylko dostał maila, że jednak go nie przyjmą, bo nie a szukajo pracowników
( ͡° ͜ʖ ͡°) kogo #lidl poszukuje na stanowisko kasjera? Osoby z wyższym wykształceniem czy jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°) imo kasjer to tylko gównostanowisko gdzie wystarczo tylko chęci do pracy
¯\_(ツ)_/¯

#heheszki #januszebiznesu #pracbaza
Pobierz
źródło: comment_1635239746eCxKO6D4k4a4ZMCHDOGqI5.jpg
  • 118
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@userrrr: najpierw otworzyłem screena i myślałem że op pochwali pracodawcę za to że dał odpowiedź o wyniku rekrutacji, do tego napisana w ładnym stylu.
A tu bol dupy, że się nie udało koledze dostać. Widocznie uznano, ze ktoś będzie bardzoej pasował. Może nie mieli racji, może mieli, to się okaże.
Najpewniej wygrał ktoś z doświadczeniem i długim okresem pracy w poprzednim sklepie, bo sklepy unikają skoczków czy też minimalizują ryzyko że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Swoją drogą z perspektywy klienta to w Lidlu pracują bardzo sprawni pracownicy. Zazwyczaj robię zakupy w Lidlu i można powiedzieć że solidnie zapi**ja, Jak muszę iść później do jakiegoś Auchan to mnie coś strzela bo tempo pracy, ogarnięcie czy ogólna prezencja pracowników to przepaść. Oczywiście uśredniając bo mogą być wyjątki

@matkop89: ja mam wrażenie że to zależy od kierownika sklepu. Oczywiście np. co do zasady Lidl jest czystszy niż Biedronka, ale
Dali ogłoszenie, bo potrzebowali np. 5 nowych osób. Zgłosiło się załóżmy 20. Wybrali 5, a pozostałym podziękowali. Z czym masz problem?


@userrrr: nadal czekam cwaniaczku aż mi odpowiesz na:

Dali ogłoszenie, bo potrzebowali np. 5 nowych osób. Zgłosiło się załóżmy 20. Wybrali 5, a pozostałym podziękowali. Z czym masz problem?
@userrrr: jak już się mamy razem z Tobą bulwersować, to warto załączyć CV ziomka. Teraz to nie wiem, może miał większe luki w pracy niż inni kandydaci, albo za często zmienia robotę, albo albo. Mam wrażenie, że wysłałeś pół informacji. Na pewno gość wysłał kompletne CV?