Wpis z mikrobloga

Znajomy aplikował do #lidl i nie zadzwonili do niego tylko dostał maila, że jednak go nie przyjmą, bo nie a szukajo pracowników
( ͡° ͜ʖ ͡°) kogo #lidl poszukuje na stanowisko kasjera? Osoby z wyższym wykształceniem czy jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°) imo kasjer to tylko gównostanowisko gdzie wystarczo tylko chęci do pracy
¯\_(ツ)_/¯

#heheszki #januszebiznesu #pracbaza
u.....r - Znajomy aplikował do #lidl i nie zadzwonili do niego tylko dostał maila, że...

źródło: comment_1635239746eCxKO6D4k4a4ZMCHDOGqI5.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@userrrr: Wystarczy mieć w historii pracy wiele różnych miejsc w których się było zaledwie 2-3 miesiące. Tutaj już nie jest kwestia wykształcenia, tylko tego, że i tak pracownika trzeba wyszkolić itd., a jeśli może być ktoś inny, kto wygląda na bardziej lojalnego i jest szansa, że zostanie z nimi na kilka lat, no to wybór jest oczywisty.
  • Odpowiedz
@userrrr: Ja raz jak trafiłem na bezrobocie złożyłem do jakiejś gowno pracy na kasę czy coś w ten deseń bo znajoma pracowała i chciałem mieć coś ot tak w międzyczasie szukania: „Ma Pan zbyt wysokie kwalifikacje” xD
  • Odpowiedz
@Reggy: Wątpię, szkolenie z kasy to 1 dzień, a szkolenia z wykładania towaru nie ma. BHP to góra pół dnia. Nawet jak ktoś na miesiąc przyjdzie to nie jest jakaś wielka strata.
  • Odpowiedz
  • 0
@userrrr Lidl chociaż odpisuje, ja też jakoś 4 lata temu aplikowałem do Lidla na magazyn szukali, zaniosłem cv do kierownika sklepu w mieście i odpisali jakoś tak podobnie po tygodniu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kipowrot: tyle zo to co napisałeś jest skrajnie nielogiczne. Gdybym szukał kasjera to wolę kogoś po 8 klasach podstawówki kto zdaje sobie sprawę że nic lepszego nie znajdzie, niż kogoś po 4kierunkach i z obsługą koparek + uprawnienia spawacza, nurka akrobaty, bo taka osoba mi ucieknie ze stanowiska przy pierwszej lepszej ofercie...
Nikt nie potrzebuje wykształconych kasjerów, sprzątaczek czy magazynierów bo kombinują tylko jak tu zmienić prace(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@kipowrot: xD jak już skończysz szkole, to zrozumiesz że akurat alkoholizm to coś nie zależnego od wykształcenia.
Poprostu u tych mniej majętnych jest bardziej widoczna.
Znam masę wykształconych alkoholików, i to głównie w służbie zdrowia, a medycyna to nie jest kierunek dla głąbów.
Tak więc znowu rozminales się z prawdą¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@userrrr kiedyś ziomek składał aplikacje do Lidla i wpisał że ma wyższe i go nie wzieli xD inny ziomek chciał polecić do pracy na słuchawce typa z którym pracował kiedyś w innym dziale, kierowniczka się ucieszyła że ktoś ogarnięty. Ziomek myślał że pomoże chłopu jak powie prawdę o jego wykształceniu ale od razu temat ucichł, chłopa nie wzięli bo niby miał złe wyniki. Chłop miał doktorat xD
  • Odpowiedz