Wpis z mikrobloga

DRAMA Z PIECZARĄ - co się działo poza kamerami

Na jednej z grup Pieczara napisała, jak to wszystko wyglądało i o co poszło. Napisała, ze kiedy rozmawiała z Adamem, Janek podszedł do niej, trzymając coś w rękach, jak się okazało była to mucha, która wypuścił przed jej twarzą, a ona wleciała jej w oko xD wyszła drama, bo Pieczara zaczela wygarniac Pedzlowi, a Adam poczuł się zlekceważony, bo zamiast rozmawiac z nim, to skupiła sie na Janku no i poszedł do pokoju. Podobno rano panowie gadali z nią sam na sam i pytali co maja mówić przed kamerami. Jeśli Pieczara nie kłamie, to wcale nie musi być tak #!$%@? jak wszyscy myśleliśmy..

#rolnikszukazony
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@katienca: ja tam jestem za pieczarą, nie wiadomo jak było, ma trzech ewidentnie napalonych gachow w domu, każdy chciałby jak najwięcej spędzać z nią czasu, ale kurde to jest jednak program reżyserowany i ma swoją formułę, którą muszą odbębnić. Ten Adam widać, że jest narwany, a Pędzel też ma coś nie tak, tylko ten Trzeci co przyjechał z laptopem wydaje się najbardziej ułożony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@katienca: Dla mnie nie zmienia to kompletnie nic. Można to było załatwić lepiej a nie brać chłopaka na randkę i cały czas na niego wjeżdżać, nie dać mu dość do słowa. Jak ona z takich spraw robi takie dramy to nic dziwnego, że jest sama.