Wpis z mikrobloga

Wczoraj na stacji mieliśmy cały autobus Słowaków sami faceci, każdy był w kiblu... przed wejściem do toalety przeżegnałem się nogą i ku mojemu zdziwieniu nie było nawet „kropli” moczu pod pisuarem! Wydaje mi się ze Polaki to takie brudasy i moczochlasty! Nie raz wszedłem po kimś do toalety i było nalane na ziemi! Ostatnio tirowca wracałem i kazałem mu podłogę myc bo celowo wylał się na ziemie
Spz23 - Wczoraj na stacji mieliśmy cały autobus Słowaków sami faceci, każdy był w kib...

źródło: comment_16350867033qipRD10c1hZswMOJhlONs.jpg

Pobierz
Zupełnie tego nie rozumiem. Przecież to obrzydliwe. Ciekawe czy w domu też tak robią. Mem dotyczy sików, ale od razu przypomina mi się znajoma z pracy. Zawsze po sobie zostawiała brudny obsrany kibel. Mało tego, to nie był kibel, z którego korzystała cała firma. Korzystały z niego 4 osoby z naszego działu i zanim ona do nas trafiła to nigdy takich akcji nie było. W związku z tym na co ona liczyła?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@itsokaytobegay: ja mam tak, że mi się strumień rozdwaja i nie mogę nigdy obu na raz wcelować do muszli. Jeden zawsze ląduje na deskę albo na podłogę. Nie da się tego powycierac papierem bo trzeba by zużyć cała rolkę. Siadać na kibel też nie mam zamiaru bo klapa już oszczana zazwyczaj przez podobnych do mnie. ¯\_(ツ)_/¯