Wpis z mikrobloga

https://youtu.be/gGYcP72rReo

Natsu w wywiadzie u Wardęgi wspominała, że nikt jej nie szantażował itp. Ale jakim cudem to wyciekło na wykop w maju, a ona z tym wcześniej nic nie zrobiła, skoro już ktoś wcześniej pisał jej maila o tym. Przecież na reddit o kamerkach Natsu już było w marcu, wystarczyło dobrze poszukać. Ja sam przypadkowo natknąłem się 2 miesiące przed aferą, a ona znając nick nawet nie pomyślała żeby poszukać w necie tego i ewentualnie zacząć działać w tym kierunku? Przecież jak to wszystko wyciekło to agencja tak się tym zajęła, że co chwile było kasowane z tego co tutaj pisaliście. Więc gdyby wcześniej się tym zajęła to by praktycznie nikt się nie dowiedział

#natsu #teamx #polskiyoutube #friz
  • 5
@danoneek: pytanie czy by mogła wogole coś zrobić jak nawet pewnie nie ma praw autorskich do tych zapisów live. A profil jakieś typy jej założyły gdzie się zgodziła na wykorzystanie wizerunku.
@ziko100: Na pewno mogłaby coś z tym zrobić, przecież od razu jak afera z tym wyszła to magicznie materiały z internetu zaczęły znikać, a, że w intrenecie nic nie ginie to ludzie sobie pobierali i wrzucali na nowo. Ale po części masz rację, ciekawe jak wyglądała tam umowa
@ziko100: Na pewno mogłaby coś z tym zrobić, przecież od razu jak afera z tym wyszła to magicznie materiały z internetu zaczęły znikać, a, że w intrenecie nic nie ginie to ludzie sobie pobierali i wrzucali na nowo. Ale po części masz rację, ciekawe jak wyglądała tam umowa


@danoneek: Czy ja wiem, nadsu sama to dobrze opisała, jak się zyje ze świadomością ze to kiedys wycieknie? jak nie pamietam to