Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przeglądałem sobie ostatnio znajomych z czasów szkoły i studiów i zauważyłem, że każdy jak ja, czyli można rzec twarzowy jak był, tak wciąz, teraz po 30 jest sam. Z kolei wszyscy z dobrym wyglądem to w większości po ślubie. I jak tu udawać, że nie ma korelacji między wyglądem a statusem związkowym? Jak tu udawać, że się miało szansę jak inni? 174cm i łysienie co się zaczęło pod koniec gimnazjum skazało mnie na wegetację. A teraz takich jak ja zaczyna się dyskryminować i atakować. Nazywać incelami itd. Tylko dlatego, że żadna nas nie chciała. I jak o tym powiemy to dostajemy taką łatkę. Dzisiejsza nienawiść do inceli przypomina III Rzeszę, lata 30, gdzie Żydom zarzucano wspieranie ruchu bolszewickiego, bycie bolszewickimi terrorystami, tak samo dzisiaj nam się zarzuca wspieranie ludzi jak Elliot Rodger. Historia zatacza koło. Kiedyś o twoim losie decydował nos czy uszy, dzisiaj wzrost czy brak włosów.
#przegryw #blackpill #tfwnogf #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616eb67b820612000add6300
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 20
OP: @ArmagedonianBladzianu ale tym co są w lepszej pozycji nie chce to przejść na myśl. Zaburzało to by ich uczucie osiągnięcia sukcesu, który mieliby sobie zawdzięczać.

@LollyPoop 25 to już deadline. Pracę to może mieć i 18 latek. Czas na hobby? Nie wiem co masz na myśli. I jaki samochód, jakie mieszkanie, średnia do ręki 3500 w kraju, a i tak większość mniej ma, to ogarnij sam, a nie ze spadku/darowizny
@AnonimoweMirkoWyznania: jestem łysy jak kolano, zaczęło się koło 18stki i poszło szybko. Nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem dziewczyny. I tak to jest z osobistymi historiami, jednym się udaje innym nie, ale można wziąć sprawy w swoje ręce. Jasne, że życie nie jest fair, każdy ma inne rozdanie kart. Oczywiście, że wiele kobiet chce młodo wyglądającego typa i nie łysego (choć na starość łysina działa w drugą stronę), ale da się
OP: @alaerion czytając początek już znałem środek i koniec. Taką kliszą są już takie wypowiedzi. Oczywiście, że golę na łyso. A brody nie zapuszczę bo mi nie rośnie, tak jak większości osób, bo nawet jak ktoś ma zarost to zazwyczaj kiepski. Nie wiem więc skąd domniemanie, że będzie się dobrą brodę miało. Zazwyczaj łysina idzie z zarostem ala Terka/Gonciarz. A Minoxidil działa jeśli istnieją cebulki włosowe, a jak ich nie ma
@AnonimoweMirkoWyznania: tylko, że te banały są prawdą. Większość i tak ci napisze żebyś spadając zrobił fikołka, więc chyba dobrze że trafiłeś na paru którzy rzucą chociaż podstawowe rady bo w ciemno ciężko doradzić cokolwiek na podstawie żali normika? Jeśli chcesz mieć podejście przegrywa i porównywać się do typów w social mediach, choćby i starych znajomych, to twoja sprawa. Zaglądanięcie na social media powoduje oczywiście #!$%@? i taki jest cel tych platform
@Nesther
@AnonimoweMirkoWyznania

Działa ten minoxydil? #!$%@? mam gen do brody ale bym ja chętnie podrasował. Jak jest krótki zarost to wygląda to fajnie, ale jak za długie to już lipaaa

Co do przegrywa, to musisz obniżyć wymagania #!$%@?. Sam brzydki nie jestem ale mam takich kolegów i widzę różnicę jak laski odpowiadają mi a im.

25 to deadline? #!$%@?, zależy od łba. Sam mam tyle i umawiam się z 18 latkami, bo
@300px: Tak pomaga, najtaniej wychodzi alopexy w 3-paku i ogólnie jest lepszy od alocutana, który ma najwięcej glikolu propylenowego z minoxow. Chyba, że hajs nie gra wielkiej roli, to można kupić minoxa w formie pianki, na którego sam myślę się przerzucić. Do tego dermapen raz w tygodniu i powinno być lepiej. Ja stosuję od pół roku i zarost się sporo poprawił. Najpierw 1x, potem 2x dziennie i teraz jeszcze planuję wrzucuć
OP: @emilio-cosso nie musi być dziewica. Znowu narracja rodem z rzeszy, gdzie każdy Żyd musi mieć lewicowe poglądy i to w wersji bolszewickiej.

@Nesther jak mam dziurawą w brode w tych samych miejscach co tato, dziadek, brat to naprawdę sądzisz, że tam coś urośnie?

@alaerion tak, tak, możesz być kim chcesz, zmień miasto a zmieni się wygląd i średnia krajowa. Masz wpływ na wszystko bro. Pojadę nad wodę z twarzowymi znajomymi
@AnonimoweMirkoWyznania: 30 lat to już deadline czy coś? przecież człowiek jest ciągle młody, dla mężczyzn to jest nawet chyba najlepszy okres bo już człowiek zdążył zadbać o siebie - ma pracę, wykształcenie, miał już czas na hobby, może ma mieszkanie/samochód, nie wygląda już jak dzieciak i ma zaradność życiową


@LollyPoop: tak, lewica wam wszystkim wmawia, że 30 a nawet 40 to nowa 20. Problem w tym, że człowiek po 30
@LollyPoop: najczęściej lewica pierze mózg babom, że trzeba się bawić do 35, bo 40 to nowa 20 i elo. Zamiast im mówić prawdę, że powinny już szukać gościa na stały zwiazek w wieku 20-25 i zacząć rodzić pierwsze dzieci w przedziale 25-30 ze względu na choroby i takie tam, zamiast skakać po kutangach i robić karierę.

Facetom też mydli się oczy, że jak facet mając 29 lat i nie szło mu