Wpis z mikrobloga

przecież M1 się absolutnie nie nadaje do poważniejszej obróbki video. XD Fakt, w kategorii "lekkie energoszczędne laptopy do 13" " nie ma sobie równych, ale tylko tyle. Nie ma podjazdu do mocnej desktopowej konfiguracji.


@BennyLava: no do videło to mam na myśli te mocniejsze, nowsze wersje - niżej pisałem już tylko o fotografii :)

Nie ma podjazdu do mocnej desktopowej konfiguracji.


A z tym to nawet nie dyskutuję. Założyłem, że to
  • Odpowiedz
jeżeli potrzebują komputera do mobilnej pracy, ludzie wolą Air niż gejmingowe laptopy.

@geuze: kto kupuje gejmingowe laptopy to mobilnej pracy?

Profesjonaliści, półprofesjonalności

Na pewno obrabiają obraz na 13"...
  • Odpowiedz
@geuze: kto kupuje gejmingowe laptopy to mobilnej pracy?


@tylkolurko: chciałem pokazać kontrast, ale nie-gejmingowych laptopów innych marek też nie kupują XD

Na pewno obrabiają obraz na 13"...


@tylkolurko: To nie jest wielka filozofia, ja przez większość czasu obrabiam na 14" i żyję, większość czasu i tak pracujesz w powiększeniu, możesz sobie wszystkie paski w Lightroomie pochować, a MBA ma Retinę ( ͡º ͜ʖ͡º) Jest
  • Odpowiedz
@Portmanteau: oho, kolega dzis pierwszy raz na internecie, i wlasnie sie dowiedzial, ze internet sluzy do wyrazania swojej opinii. xD

I tak, podtrzymuje moje zdanie - jesli wydajesz wiecej hajsu na sprzet tylko po to zeby sie nim chwalic (lub co gorsza pudelkiem po nim) to jestes #!$%@?. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
(lub co gorsza pudelkiem po nim) to jestes #!$%@?. ¯_(ツ)_/¯


@taukuZielonka: Jeśli tak triggeruje cie zdjęcie pudełek sprzętu który wcale nie jest droższy od odpowiedników konkurencji to problem leży w twojej głowie xD
  • Odpowiedz
fotograficy wolą kupować Macbook Air z M1 za €1500-1700 z 13" niż "potwora" od Lenovo z mobilnym RTXem, i7 i 15" XD


@geuze: konkurencją do macbooka air jest bardziej lenovo thinkpad carbon, a nie lenovo z serii ideapad, stworzyłeś chochoła, którego sam zaorałeś
  • Odpowiedz