Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak jeszcze niedawno z dużą radością oglądałem Tomka Kopyrę jak znawcę piwa, prekursora kraftu w Polsce etc. Potem zaczęła się polityka i płatne live'y. W tamtym momencie się z Tomkiem pożegnałem. Potem skończył z piwem na rzecz slow joggingu xD Dziś wyskakuje mi na Instagramie Kopyra #!$%@?ący Łomżę z zielonej butelki prawie na hejnał XDD Opowiada jakie to mmmm pyszne, prawdziwy pils XDDDDDD

Jak bardzo ludzie są w stanie się upodlić za parę groszy XDDD

#heheszki #kopyra #piwo #craftbeer
Pobierz Wuja66 - Pamiętam jak jeszcze niedawno z dużą radością oglądałem Tomka Kopyrę jak zna...
źródło: comment_1634588328c1qWlFaU4bIDfI2lDsa8jS.jpg
  • 25
@Wuja66: bo Łomża to dobre piwerko, ale czekam na chwilę kiedy weźmie perełkę chmielową, i stwierdzi że całe życie żył w kłamstwie i że perełka najlepsza, a tzw stosy nadają się do spuszczenia w kiblu( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hatespinner: masz jeszcze jakieś pomówienia, czy już skończyłeś? Film wyraźnie pod wyświetlenia i próbę powrotu do korzeni kanału piwnego. Niech próbuje, to dzięki niemu w pewnym momencie swojego życia sam wziąłem się za warzenie i było to kilka lat świetnego hobby. U mnie ma kredyt zaufania.
U mnie ma kredyt zaufania.


@kemilk91: To dobrze, bo znaczna część ludzi którzy go kiedyś szanowali dzisiaj sra na to jakim się zrobił pajacem, więc każdy supporter się przyda. Inaczej zwinął by kanał i nie było by z czego cisnąć beki.
@Wuja66: Tomaszek to obecnie taki kapitan Tytanika, który biega pod pokładem i próbuje zatkać przecieki swoimi beretami i pstrokatymi rajtuzami do biegania. Wiadomo, że to nie pomoże, ale Tomaszek się jeszcze łudzi. Najnowszy pomysł - shorty pomogą mu odzyskać pozycję idola "beergeeków" i co ważniejsze - ponownie pojawią się propozycje tzw. "wsółprac" za hajs od browarów. https://www.youtube.com/watch?v=9gwdmP1jWo0&t=876s

Niestety to nie zadziała, w tym przypadku katastrofy nie da się już uniknąć. Otwartą