Wpis z mikrobloga

@Andziks: to tez nie zawsze tak działa, ja np się nie oszczędzałam i nie oszczędzam w życiu a moje niektóre koleżanki z klasy, co to już mają spore dzieci i herbatka w weekendy vs ja to czasem jak matki z córką (mam 33 lata) kwestia genów to jedno i najważniejsze, istotne jest tez przedwczesne niezdziadzienie mentalne.
@Olixi: ja mam 31 lat i widze ogromna roznice w cerze osob ktore nie chlaly, nie cpaly i nie opalaly sie , nie mowie o żarciu bo miec rozmiar 38 w takim wieku to zaniedbanie obrzydliwe. Kaska wyglada jsk brzydka baba na emeryturze i tyle
@Andziks: mieć rozmiar 38 w wieku 31 lat nie jest zaniedbaniem. Ja mam 37 lat i od 5 lat jestem permanentnie na diecie. Mam 175 cm wzrostu. Mam rozmiar 38 i to jest efekt histerycznej kontroli.

Ektomorfik ktory ma przy tym wzroście rozmiar 36 nie ma prawa wgl się ze mną porównywać, ponieważ ja niekontrolując jedzenia i jedząc zero kaloryczne będe mieć rozmiar 42 w tydzień, z powodu chorobliwego zatrzymywania wody
Wiec bez #!$%@? bo tyle mnie #!$%@? wysiłku kosztuje rozmiar 38 że zabije każdego kto pieprzy takie głupoty, zwłaszcza EKTOMORFIKÓW wpiepszających co popadnie i nie tyjących.


@Agnsad: taaa, a potem wystarczy policzyć kalorie i się okazuje kto wpieprza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rysownik: parę lst wiecej? O czym Ty mowisz, chyba ze mamy na mysli kobiety na roli ktore nigdy miasta nie widziały, 55 lat jest bardzo i tak ns wyrost dla niej, moja 60 letnia matka bije tego spaslaka na leb na szyje fogurowo nie mowiac o twarzy bo kaska jest baba na emeryturze z ohydnymi rysami twarzy