Wpis z mikrobloga

Przemiana podopiecznego - WRAK TEAM

Na tagu jestem znany raczej z kłótni z Intruderem, ale zajmuję się także prowadzeniem dietetyczno-treningowym które wychodzi mi nawet lepiej od tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postanowiłem co jakiś czas chwalić się przemianami swoich podopiecznych czy to pod kątem sylwetkowym, siłowym czy w innych dyscyplinach sportu. Oczywiście po to żeby podbudować sobie i tak już #!$%@? ego ale także zachęcić do współpracy xD
Zaczęliśmy współpracę 4 miesiące temu, podopieczny jest byłym koszykarzem, natural, prawie dwa lata przerwy od siłowni, ale aktywny fizycznie. Cel redukcja ale także poprawa wyników siłowych i ogólnej sprawności.
Redukcję zaczęliśmy od 2500kcal + 2 banany w dni treningowe, trening siłowy góra dół 4 razy w tygodniu, bez cardio, okazjonalnie gra w kosza. Tak wyglądały pierwsze 2 miesiące, po których weszliśmy na zero kaloryczne które trwało 3 tygodnie i na zakończenie tego etapu sprawdziliśmy wyniki siłowe, następnie 5 tygodni dokończenia redukcji na 2500kcal + banan w treningowe, 4 razy trening siłowy FBW oraz cardio 20-30 minut 5 razy w tygodniu na czczo. Ostatni tydzień low carb i ładowanie węglami dzień przed fotką.
Suplementacja podstawowa: kreatyna, omega 3, kofeina, D3 i 4 tygodnie na yohimbinie w dawce 20mg dziennie do cardio.
Posiłki w diecie miał takie żeby nie głodować i nie jeść ciągle tego samego. Jedyny moment głodu to ostatni tydzień na low carbie mimo zwiększonej kaloryczności diety do 2800kcal.
Wyniki siłowe:
SQ 155->170
BP 110->120
DL 180->190
Pomiary:
Masa ciała 100->86
Talia 95->79
Ramię 43->42

Pierwsze zdjęcie jest po 2 tygodniach współpracy, drugie na koniec redukcji na lekkiej pompie i ładowaniu węglami żeby efekt był lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące treningu lub diety to możecie pisać xD

#mikrokoksy #silownia #odchudzanie #wrakboners
Darksed - Przemiana podopiecznego - WRAK TEAM

Na tagu jestem znany raczej z kłótni...

źródło: comment_1634576524I0yAc3NwSLjltMBGNU8N2t.jpg

Pobierz
  • 41
@Klepajro: Przecież to jest śmiesznie mała objętość aktywności. 2.5h tygodniowo lekkiej aktywności fizycznej to zalecenia dla każdej osoby której zależy na swoim zdrowiu.
Zapodaj lepsze rozwiązanie.
@Darksed: przecież trening na silowni, kroki nawet to wszystko aktywność fizyczna czlowieku, #!$%@? cardio na czczo jest aberracją na równi z jakimiśmitami typu 6 posiłków dziennie czy 20g białka bo wiecej sie nie przyswoi albo brzuszki na kaloryfer XD
@Klepajro: Dalej nie rozumiem o co ci chodzi. Cardio wykonywał na koniec redukcji podczas stosowania yohimbiny aby wydatkować większą ilość kalorii. Wolałem żeby zjadł 200 kalorii więcej i zrobił 20-30 minut cardio które go nawet nie zmęczyło niż ucinać kalorie i doprowadzić do niedoborów, a przez to do większej utraty tkanki mięśniowej. Jesteś trenerem/dietetykiem? Masz wykształcenie w tym kierunku?

@EdgyCaesar97: A co miał innego zrobić?