Wpis z mikrobloga

Zainspirowany wpisami kolegi @sheslostcontrolagain , doszedłem do wniosku ze czas skończyć to, co zaczęło się te ponad 12 lat temu na forum - czyli zeskanować pozostałe numery Clicka (lata 2007-2009), wraz z wszelkimi wydaniami specjalnymi (niestety nie posiadam wszystkich Fantasy), plakatami, dodatkami i zaginionymi poradnikami z pierwszych lat o które - ku mojemu zdziwieniu ludzie często pytali dlaczego ich nie ma ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

Cel - do końca tego roku, uprzedzam z góry - będzie krzywo, czasem niewyraźnie itd. - dokładnie tak samo jak w 2009 roku, gdy zaczynałem, bo nadal korzystam z tego samego sprzętu + ms paint ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
#gry #click tagu okładkiclicka nie kradnę #nostalgia #pcmasterrace
motorbreath87 - Zainspirowany wpisami kolegi @sheslostcontrolagain , doszedłem do wni...

źródło: comment_16344186953C1PHLGAo84ScVZ2m46Y6y.jpg

Pobierz
  • 12
@motorbreath87: Ty jesteś twórcą tych skanów ??
https://archive.org/details/magazine_rack?and%5B%5D=Click&sort=&page=1
Jeśli tak to chciałem podziękować - uwielbiam czytać stare wydania pism o grach, szczególnie jak ogrywam jakąś starszą grę i szukam recki w ówczesnej prasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki wpisowi @Panjanpan trafiłem na prawdziwy wehikuł czasu, żałuje tylko że nie ma nigdzie skanów Komputer Świat Gry (nie mylić z ŚGK który jest na archive) (
@Michalski06: Tak, próbowałem więcej, no ale skaner (stareńki HP psc 1219) już nie ogarnia, ale myślę ze ostatecznie jakość jest ok >>

@Adax_DD Tak, najłatwiej to zweryfikować poprzez brak poradników, oraz krzywe połączenie stron mniej więcej w połowie ( ͡° ͜ʖ ͡°), skaner mam pod A4, a format Clicka to A4+ jakieś 2cm po bokach - więc musze skanować x2, i potem łączyć właśnie w połowie strony.
motorbreath87 - @Michalski06: Tak, próbowałem więcej, no ale skaner (stareńki HP psc ...

źródło: comment_1634465459XhLO6BplP0uvX2GZczVavj.jpg

Pobierz
@Panjanpan: Dzięki, zapomniałem o tych 7 numerach, które były w Twoim poście. Mam jakiś sentyment do KŚG, chyba przez to że po zakupie numeru 2/2001 i przeczytaniu recenzji, a następnie krótkiego poradnika Baldur's Gate 2 (był tam opis przejścia Lochów Irenicusa (ʘʘ)) mega napaliłem się na grę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Postaram się kiedyś zeskanować ten numer jak go wygrzebie z mojej sterty